Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Bogár mennyire...

Volkswagen Bogár mennyire alkalmas mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Szeretem a veterán autókat, és arra gondoltam hogy bogaram lesz, csak nem tudom mennyire alkalmas mindennapi használatra...


Mivel sok van belőle, így viszonylag olcsó, és már első látásra is beleszerettem ebbe az autóba.


[link]


Alkalmas? Vagy valami más autót ajánlotok? (Pl Fiat 600, azért is odavagyok)


2011. dec. 8. 17:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és kisvárosba lakok, nem a fővárosba, ez azért fontos mert így fel lehet könnyedén venni a közlekedés ritmusát més nem veszélyes...(szerintem legalábbis)
2011. dec. 8. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Alkalmas mint bármi más ha szereted a fapados érzést.
2011. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A polák azért már keservesebb.
2011. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem már jó néhány bogaram volt régebben.

A maga idejében. a legjobb konstrukció volt.


Viszont, hogy mennyire tudod majd használni a mindennapokban, az csak az állapotától függ majd.

Ha egy hülyegyereké volt, meg ne vedd!

KIZÁRÓLAG, csak komoly, (idősebb) normális eladótól vennék,

akinek már jó rég óta van a tulajdonában!!!

(És ne rohadjon sehol.)

2011. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotúra lelsz megfizethető áron (vagy bevállalsz egy felújítást) akkor tökéletesen jó választás.
2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol talál a vevő olyan 30 évnél öregebb autót ami nem rohad sehol? Mert ha ilyen létezik akkor azt megveszem én is... Én egy veteránautó tulaj vagyok. Az ilyen régi autókkal csak az foglalkozzon aki ért is hozzá valamelyest. Rengeteget kell foglalkozni a veterán autókkal. Ha nem értesz hozzá és szerelőhöz hordod az életed ráköltheted.

És ha nincs egy jó kis műhelyed ahol rendbe tudod tartani akkor nem is lesz megbízható az autó.

Amúgy bírják a mindennapi használatot csak szerintem ezek az autók nem a mindennapi munkába való járásra vannak kitalálva. Csak idősek már.. és a bogárak csak úgy mint a kispolszkik Sokat fogyasztanak. Bár a bogárhátút nem is lehet a kisautók kategóriába sorolni mert nem kisebb mint egy Lada.

2011. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!