Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó automata szívató hogy...

Robogó automata szívató hogy is működik?

Figyelt kérdés
Honda bali af 32-es (18-35-ig szerintem a motor, karbi „keihin”a dióval megegyezik)Két fajta magyarázatot is találtam sajnos nem tudom eldönteni melyik lehet a jó. Valószínűleg a szívatóm így is úgy is halott (a tű kint van) és áram hatására sem megy vissza. A csatlakozón csak önindítózásra van feszültség gyújtást ráadva még nincs. A két leírás:Honda bali af 32-es (18-35-ig szerintem a motor, karbi „keihin”a dióval megegyezik)Két fajta magyarázatot is találtam sajnos nem tudom eldönteni melyik lehet a jó. Valószínűleg a szívatóm így is úgy is halott (a tű kint van) és áram hatására sem megy vissza. A csatlakozón csak önindítózásra van feszültség gyújtást ráadva még nincs. A két leírás :Honda bali af 32-es (18-35-ig szerintem a motor, karbi „keihin”a dióval megegyezik)Két fajta magyarázatot is találtam sajnos nem tudom eldönteni melyik lehet a jó. Valószínűleg a szívatóm így is úgy is halott (a tű kint van) és áram hatására sem megy vissza. A csatlakozón csak önindítózásra van feszültség gyújtást ráadva még nincs.
2012. ápr. 9. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi [link] [link]
2012. ápr. 9. 11:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Vedd ki a szivatót, kösd rá 12V-ra és várj 3-4 percet.

(mert nem ritka, hogy eddig kell várni míg bemegy a tű.)

Tolómérővel, mérjed, hogy mozdult-e befelé, mert nem biztos, hogy szemmel látható.

2012. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok köszönőm! Bár hibásnak hittem és azt hogy kint van a tű de mégsem a 12-voltra melegedett és kijjebb is jött (így van értelme) .Gondom már csak annyi ,hogy így sem kap elég anyagot (mármint visszahúzott,nyitott állapotban) ,hogy elinduljon, Esetleg úszószint, alapjárat,karburátor beállításban tud valaki segíteni. (tápszivattyú jó, szikra van.) Köszönőm még egyszer.
2012. ápr. 9. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd egy kompresszióméréssel.

Ha neked nincs mérőd keress olyan helyet ahol veszteségmérést tudnak csinálni.

De a sűritési végnyomás mérés is jó lessz. (kompressziómérés)

2012. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm.
2012. ápr. 10. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!