Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú üzemanyagot...

Regős Rita kérdése:

Milyen típusú üzemanyagot tankoltok a robogóba (kétütemű,50cm3), mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hallani olyat, hogy a legdrágább a legjobb vagy, hogy a érdemes egyszer 95, egyszer meg 98/100-ast beletenni, de olyat is hallottam már, hogy a túl magas oktánszámú valami alkatrésznek nem tesz jót és kiszárítja.

2012. ápr. 9. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nitro metánt tankolok bele. Az a legjobb neki.
2012. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95 mindig és arol 2t
2012. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gázolajat csapatok az öregbe, egy kis etanollal megspékelve.
2012. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én gázolajat szoktam
2012. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arol 2T ?????? Te nem vagy eszednél. Ilyen drága olajat beleöntesz???

Mifelénk Vénusz-2T vel keveri mindenki a benzint.

2012. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minek vegyek drágát? amint meglesz a B125 veszek egy 125ös gépet, ez meg valószínűleg igen hosszú álmot fog aludni
2012. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95ös benzin,ha nem külön keverésű akkor hozzá valami normális olaj AROL 2T felejtős!full szintetikus vagy fél szintetikus,ha nem akarsz kipufogót kiégetni 1 éven belül!nekem a szar olaj még a hengernél is lerakódott:Da kipu nyílásnál!Magas oktánszámú benya nem jó bele,én egyszer vettem bele 100as shell vpowerz vagy 98as már nem tom pontosan,és olyan volt mint egy 4ütemű nem pörgött vele csak hidegen:)nagyon szar volt:(
2012. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!