Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék 1 kocsit venni....

Kova 55 kérdése:

Szeretnék 1 kocsit venni. Opel Astra H. , benzines! Vagy Saab, ami lent látható! Melyik megbízhatóbb? És melyiket olcsóbb fenntartani?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem H astrám van már jó ideje és teljesen megvagyok vele elégedve szoval én ezt ajánlom, a SAAb se rossz csak drágább(nem csak ez hanem ugy általában)
2012. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a H Astrát ajánlom, a fenntartása jóval olcsóbb, bár lehet hogy az 1.7 cdti-vel jobban járnál mint a benzinessel.
2012. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben a Saab-ban kicsit sok a km, de legalább őszinte. Bár én Saab-ot vennék, az Opel mellett az szól, hogy az nem szűnt még meg és jó az alkatrészellátás. És nem is drága. Még a Volvokat nézd meg. Hasonló forma és kicsivel ezeknél is jobbak talán. De ilyen sok km-mel ne vegyél pár éves autót, mert jönnek elő a hibái, aztán cseszheted!
2012. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Saab-ot venném sokkal szebb és jobb is csak ugye valóban drágább hozzá az alkatrész és bonyolultabb is a felépítése, és mivel az Opel népautó lényegesen olcsóbb fenntartani tehát ha ez a fő szempont akkor azt vedd meg.Az utolsó hozzászólónak igaza van még abban hogy a Volvo meg jobb mind a 2 nél esetleg egy S60,S80?
2012. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Kérdés nélkül saab. Inkább egy sok km-es 9.3, mint egy kevesebb km-es h astra.
2012. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az astrát olcsóbb fenntartani a saab viszont sokkal jobb autó.
2012. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A saab eléggé sz*póág lehet. Nem sok minden derül ki róla. Mindenképp gondolkozz el, hogy az autót nem csak megvenni kell, hanem fenntartani. Mindenképp keress valamilyen tipusspecifikus szakmai, vagy rajongói fórumot, ott állt ki vannak tárgyalva az esetleges szívások az adott típusra vonatkozóan. Érdemes ezek alapján megnézni az alkatrészárakat is. Pl a SAAB szeret melegedni, ez miatt rengeteg dolog megdögölhet a motortérben...
2012. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat!
2012. ápr. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!