Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka annak, hogy egy...

Inti kérdése:

Mi az oka annak, hogy egy 1.4-es Astra f indításkor úgy csörög, kattog pár másodpercig, mint egy nem tudom mi. Nem régen kezdte le SE motoros (ugye 82 Le)?

Figyelt kérdés
Ill ha ebbe a motorba beletennének egy központi injektoros vezérműtengelyt akkor mi történne? Teljesítmény mennyivel csökkenne az eltérő szögű tengelytől?

2012. ápr. 8. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Az enyémnek ilyen hangok mellett szénkefe problémája volt. A másik kérdéshez nem tudok hozzászólni.
2012. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, megérdeklődöm a szerelőmnél.
2012. ápr. 8. 17:30
 3/16 anonim ***** válasza:
ha hidrotökés akkor azt jelzi hidegen amig nincs megfelelö olajnyomás,ha 1-2 percnél tovább csörög,vagy melegen is valoszinü egy hidrotöke takaritás,a te esetedben egy olajcsere lehet, hogy még elég lesz
2012. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak hidegen csinálja, de még hidegen sem csinálja ha megy...leállítom és pár perc múlva újra indítom. Olajcsere azért nem oldja meg, mert most volt 10w40es Mobil van benne.
2012. ápr. 9. 00:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Melegen nem csörög? Nekünk híg olaj volt benne, azért csörgött melegen (kopott hidrotőkék)


Vezérműtengelyt meg hagyd, minek akarod kicserélni? :D:D

Pöpec kis motorok ezek...

2012. ápr. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
elég ha kitakaritod a tökéket
2012. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

melegen nem csörög, csak hideg indításkor. a tengelyt meg muszáj, mert szét van kopva :D úgy zakatol mint egy vonat. az új nagyon drága, használtba meg csak ez van.


akkor tőke takarítás lesz belőle. azt hittem van egyszerűbb megoldás, valami takarító csodaszer vagy ilyesmi :D

2012. ápr. 9. 14:16
 8/16 anonim ***** válasza:
wyns hidrotöke tisztitó, 1000ft körüli az ára,de ha már kiveszed a vezérmütengelyt,kb fél-egy órás munka a hidrotökéket kiszedni,leellenörizni és megtakaritani
2012. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
amíg összekaparom a motorfelújítás összegét (nem vagyok milliomos nem véletlenül van F Astrám :D meg más javítani való is van a verdán) addig gondoltam valami csodaszerre, ami kicsit csökkenti vagy esetleg megszünteti ezt az induláskori csörgést. Nem számítok rá, h történik valami, de azért befogom próbálni.
2012. ápr. 9. 18:02
 10/16 anonim ***** válasza:
a wyns nekem daewoo nexián bevált,olajcseréig hagytam benne kb. 4-5száz kilométer után meg szünt a csörgés
2012. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!