Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vettem egy Malaguti...

Crivit kérdése:

Nemrég vettem egy Malaguti F12-est és amikor alapjáraton jár a motor akkor ha jobbra eldőltöm a mocit kicsit akkor úgy kb 5 másodperc múlva leáll a szerkezet, vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig ezt csinálja akár teli van a tank akár nem.

2012. ápr. 10. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a karbiból nem úgy kapja a benzint!De miért fontos?Menyire kell megdölteni ahoz?mint egy nagyon éles kanyarban?vagy úgy mint egy simsont mikor benzin hiányossággal küszködik?:)
2012. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a simsonos verzióhoz áll a legközelebb :) szóval, igen csak egy picit kell és máris hallatszódik hogy esik a fordulatszám.
2012. ápr. 10. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem, ahogy oldalra dől, az úszóházban a benzinszínt nem éri el az alapjárati fúvókát és azért áll le. Én estem robogóval, a robogó földön volt teljesen oldalt és még akkor is ment, így szerintem az benzinszinten kellene állítani.
2012. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem hát megpróbáljuk, köszi a segítséged!
2012. ápr. 10. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az úszót kell állítani!vagy emelj súber tűt nézd meg úgy mit csinál
2012. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!