Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 99-es daewoo tico-autó...

Van egy 99-es daewoo tico-autóm nagyon szeretem de szegénykém nagyon rozsdás már mindenűtt és nagyon ronda már gondoltam hogy lecserélem egy 2000-2001 körüli matizra de egyik ismerősőm azt mondta hogy azis rohadni fog majd 13 14 éves korában ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz hát! Mindegyik autó tud rohadni, ha nem figyelnek oda rá!

Nekem is Tico van de nagyon vigyázni kell vele mert imád rohadni. Én már akkor elvittem alvázfestésre mikor még csak felületi rozsda volt rajta, ezenkívül mindig garázsban tartom és láss csodát! NEM ROHAD!

Szóval figyelj rá és kész....

2012. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem hát sajnos én akárhogy vigyázokrá mégis nagyon rohad azért a többi autóm nem rohadt enyire opelcora 14 éves és suzuki swift 17 éves fele enyire se korrodált.. na de hát ez van ezt kell szeretni... nemtudod a matiz is rohadós fajtábol van? menyibe került az alvázvédőzés?
2012. ápr. 11. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A Matíz is rohadós fajtából való!

Nekem a munkatársam csinálta 20 ezer forintért. Szerintem bármelyik szerelő megtudja csinálni ilyesmi áron!

2012. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!