Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az A1 forgalmi vizsga?

Milyen az A1 forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem a B kategóriából az A1 kategóriát (ez a rövidített folyamat). Ma meg is volt a sikeres elméleti vizsga és úgy terveztem, hogy majd nyáron a forgalmit is megcsinálom, viszont amikor bementem az autósiskolába akkor közölték, hogy két hét múlva forgalmi vizsga. Az a baj, hogy soha nem ültem még utasként se váltós motoron, csak sokat motoroztam robogón.

Nyárig ugye lett volna idő kipróbálni de most így szorít az idő.

Szerintetek menni fog ez két óra alatt? Mit kell csinálni az A1-es rutin/forgalmi vizsgán?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. ápr. 11. 14:40
 1/3 anonim válasza:
kapsz egy headset-et a füledbe és az oktató kocsival követ majd és úgy mondja, hogy merre kell menni ugyan olyan mint bármi más
2012. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán. Kezdj neki gyakorolni.
2012. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én most csináltam, megbuktam a forgalmin, valaki még a rutinon is, ha van lehetőséged akkor vegyél legalább 6 pótórát, szükség lesz rá
2012. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!