Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ellopnák a Simsonomat...

Ha ellopnák a Simsonomat mennyi lenne rá az esély, hogy megtalálják?

Figyelt kérdés
Múlthéten lopták el haverom motorját, és eléggé félek, hogy netán az enyémet is elvihetik. Mennyi idő mire megtalálják, vagy esetleg elképzelhető, hogy meg se találják?
2012. ápr. 11. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
kb. 0
2012. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

0... Ha valami totál hülye lopta el, aki még talán használja párszor, akkor van egy kis esély. Amúgy meg már atomokra szedhették, és amit tudtak elpasszoltak belőle.

Sajnos ez van :/

2012. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos én is így gondolom, csak kíváncsi voltam mások véleményére, köszönöm szépen a válaszokat.
2012. ápr. 11. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem fog egy segédmotort keresni. Még személyautókkal sem foglalkoznak, csak a papírokat töltik ki, aztán majd az autóvadászok vagy megtalálják, vagy nem. A segédmotoroknak viszont még rendszámuk sincs, nehéz bármi alapján beazonosítani őket.
2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a választ!
2012. ápr. 11. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
0, mert hacsak nem egy egyedi gép akkor nincs mi alapján beazonosítani...
2012. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
holhagyod kint ahol elvihetik? :D
2012. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kint kell hagynom már a panelházunk egyik erkélye alatt, mert betiltották, hogy bármilyen motort tartsunk a tárolóba vagy a lépcsőházba, sajna garázsunk még nincs.:(
2012. ápr. 12. 06:57
 9/9 anonim válasza:
Nekem a gyorsasági motorom lopták el, rendőrség sz*rt rá, GPS-el és a gépzseni barátom által találtuk meg, akik a 2 házzal arrébb lakó túlbarnult emberek voltak....
2012. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!