Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontos infót esetleg?

Pontos infót esetleg?

Figyelt kérdés
Tud valaki nekem valamilyen statisztikát küldeni vagy linkelni, hogy ma Magyarországon hány embernek van személyautós, teherautós, buszos, villamosos jogosítványa.

2012. ápr. 12. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a KSH honlapján,hátha...ott vannak egészen hajmeresztő dolgokról is statisztikák,pl a barna tehén számáról Magyarországon.


(Persze ezt a fontos munkát a mi pénzünkön végzik).

2012. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja most láttam az elsőt...csak a nyomorult reklám miatt nem vettem észre :)
2012. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a ksh honlapját megnéztem, de nem találom. Lehetetlen eligazodni. Azért írtam ki a kérdést mer hátha tud valaki pontos linket!
2012. ápr. 17. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pont ez a trükk,hogy mérhetetlen pénzeket felemésztenek és amikor rákérdeznél hogy mire,akkor elbújnak egy halom hülye statisztika mögé,tudod ez Magyarország :) a lényeg hogy jól ködösíts.
2012. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!