Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helyszíni birságot kaptam...

Helyszíni birságot kaptam szlovák rendszámmal Magyarországon, mivan akkor ha nemfizetem be a büntetést?

Figyelt kérdés
Szlovák rendszámú autóval, szlovák állampolgárként Magyarországon 10 ezer Ftos helyszíni birságot kaptam. Elvileg 30 napom van kifizetni sárga csekken a magyar postán vagy a szlovák nemzeti bankban, mi történik akkor ha kések a befizetéssel esetleg tudatosan nem fizetem be? Betudja hajtani rajtam a jard?

2012. ápr. 12. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most megéri 10 ezer ft miatt idegeskedni meg börtöntől "rettegni"?Még ha nagyobb összegre büntettek volna akkor megérteném miért nem de azért ez még a kiköhöghető összeg.Amúgy gondolom nem ok nélkül büntettek meg még ha "köcsögök" voltak akkor sem.
2012. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 70 Euró felett határon túl is behajtják EU-n belül. Jó 10k Ft nincs 70€, de ha bünetőkamatot raknak rá, akkor már lehet ennyi...
2012. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Napkiraly ***** válasza:
én hagynám,ennyiért semmit se csinálnak. Inkább kimennek és szétbüntetnek egy trabantost
2012. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha nem fizeted be akkor bele kerülsz egy rendszerbe ami találatot fog jelezni akkor amikor igazoltatnak. Mo.-on tuti hogy látni fogják ezt. Leülöd az összeget itt Mo.-on majd és ennyi. Döntsd el hogy megéri vagy sem...
2012. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem csinálnak a csekkeddel se,,it sem Szlovákiában.

A magyar rendőrség átküldi Nitrára. a Nyitrai rendőrség elkezdi birálni.abirálatot megfogalmazzák visszakuldig Magyarországra. magyarországona Nyitrai rendőrség felhatalmazásával kiirják a már végrehajtási nyilatkozatot,hogy egy Szlovák végrehajto társaság foglalkozzon vele.akik megnem fognak mert nem jo nekik a magyar felhatalmazás.Mire ezt átgenerálják szlovákra addigra elévul. Nem csukhatnak börtönbe parkolásért meft te nem magyarirszégra adozol.csak Büncselekmény elkövetésekor tarthatnak fogva rövidebb időre...ajaj..annyira hosszu ez,hogy kvara nem akar ilyen 10.000 FT s dologgal senki sem foglalkozni :)

2012. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!