Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem egy 2001 Fiat Coupé...

Lajoska83 kérdése:

Kinéztem egy 2001 Fiat Coupé 2. 0-t, állítólag 59000 km-t futott. Érdemes lenne megvenni? A neten kering minden ezzel a típussal kapcsolatban. Egyesek dicsérek, mások meg szidják mint a bokrot. Vegyek, vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:37
 1/9 Napkiraly ***** válasza:
11 éves, évi 5500 km futással (heti 100 km)? F betűs autót sosem veszek (fiat,francia ford)
2012. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fordot miért nem veszel??? Azokkal aztán tényleg semmi baj sincs. A Fiat coupe-t én személy szerint borzasztóan ocsmány autónak tartom. Iszonyat ízléstelen ahogy kinéz, de ez csak az én véleményem. És a km simán lehet valós, nagyon ritkák ezek az autók az utakon. Ennyi kilométerrel ez is csak olyan lehet, amit néha-néha elővettek hétvégente. Csak akkor vedd meg, ha nem kereskedős, de ha magánszemélyes, akkor is vidd el mindenképp szerelőhöz átvizsgálásra.
2012. ápr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálok finoman fogalmazni de a francia és olasz autók nem képviselik a mérnöki tudás csúcsát. 5-6 éve foglalkozom autókkal tehát tapasztalatból beszélek. Nézelődj még egy kicsit a japán és német autók környékén! :) a hasznaltauto.hu-n van választék bőven.
2012. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg a fiat coupé jó eséllyel pályázik a világ legrondább autója címre. (persze csak a fiat multipla után!!!)
2012. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a legrondább a sportkocsi tuti, hogy ez!
2012. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kereskedős amúgy. Mindenki le akar beszélni róla, hogy így szar, meg úgy, meg Fiat, meg jajj. Valami olyan autót szeretnék, ami egyedi és nem szürkül bele a tömegbe és hát ezt találtam. Szerintem szép. :P
2012. ápr. 13. 19:06
 7/9 Napkiraly ***** válasza:

vannak ilyen olcsóságok (porsche 924 pl), de meg kell tapasztalnod, akkor érted meg. Sportkocsit senki se segít betolni :)

Fordot azért nem veszek, ahány ford eddig nálam volt (1-1 napra), mintid meggyűlt a bajom a zárakkal. Kioldhatatlan kormányzár, beragadt ajtózár... Ha egy zárat nem tudnak készíteni, akkor az árulkodó

2012. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is lebeszélnélek róla így, hogy kereskedős. Azoktól autót soha ne vegyél! Komolyan. Én már szívtam be kereskedős autóval, csak volt még tőkém és megtudtam csináltatni. Amúgy valóban kitűnnél a tömegből, de sajna inkább azért, mert nagyon csúnya az egész autó. Inkább Toyota Celica, CLK Mercedes, SLK Mercedes, Audi A3, Honda integra, Saab coupe modeljei. Ezekkel minddel szintúgy kitűnnél és nem negatív értelemben!
2012. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van egy Focus a családban, 6 éve falja a kilómétereket, 160 000 van benne, de még soha sem volt semmi baja. Nem vagyok elkötelezett Ford hívő, de azért meg kell védenem.

Hát az a Fiat már csak ilyen megosztó, vagy nagyon tetszik, vagy nagyon nem. Én az előbbi kategóriába tartozom.

Ez a Celica nem egy rossz ötlet, köszi. :D

2012. ápr. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!