Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Sr 50 vagy Malaguti...

Aprilia Sr 50 vagy Malaguti F12/F15?

Figyelt kérdés

Itt állok a motor választás küszöbén,és nem tudom eldönteni hogy e két -szerintem- fantasztikus motor közül melyiket válasszam.Nézegettem interneten nagyon sok véleményt és mind kettőhöz van pozitív,negatív.Nem szeretnék abba a hibába esni,-mint a biciklimnél-hogy egy gagyi példányt vegyek,ami többet lesz szervyzbe mint nálam.

Azt viszont tudom hogy mindenféleképpen 2T-t kell venni,és a vélemények alapján folyadékhűtésest.

Azt is mondták hogy nem szabad 70ccm-s robogót venni , ezt is figyelembe veszem.

Szeretnélek megkérni titeket hogy írjatok véleményt a két járgányról,tapasztalatot,hogy melyiket érdemes megvenni.Természetesen használtat szeretnék venni mert csak arra van pénzem.180e van, ebböl kijönne már egy?:D

Ui:Simsonosok légyszíves ne válaszoljanak.



2012. ápr. 14. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2 motor között kb. a műanyag borítás kialakítása a különbség csak... Ha minden igaz még a blokk is ugyan az bennük. Mindkettő vízhűtéses, mindkettő elöl-hátul tárcsafékes.


Az újak már nem karburátorosak, hanem injektorosak, ettől - főleg használtban és ha korlátolt a pénzed - óva intelek, mert otthon nem igazán szerelhető és nagyon drága ha elromlik.


Mivel használtba gondolkodsz nézz meg legalább 3-4et mindkét fajtából és utána a legjobb állapotút vedd meg.


A TUnning - rácsing edisön "sportlégszűrő", "sportkipufogó", "nagyobb kari, hogy jobban menjen" típusú motoroktól szintén óva intelek. Ezeket a motorokat nagyon gyakran fiatal hül*egyerekek veszeik akik nem vigyáznak rá, nem tartják karba de cserébe hidegen is üveghangon járatják, hogy a havernak megmutassa, hogy megy ez 85-öt is! Na az ilyet nem szabad megvenni.

2012. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Aprilia.

Harmadik éve gond nélkül használok egy 2004-eset.

:D

2012. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kevinko21 válasza:
Na ez a kérdés tetszik :DD Nekem f-12-em van az öcsémnek sr szinte teljesen u.a innentől kezdve már csak az a kérdés h melyikből találsz normális állapotút és melyik tetszik jobban
2012. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!