Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50 vagy yamaha...

Aprilia sr 50 vagy yamaha aerox 50? véleményt kérek. Jót rosszat.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind2 nagyon jó.


SR 50 a világ legkényelmesebb robogója, Aerox meg sztem a legszebb.


Aerox kicsit drágább.


Mind2ben fekvő minarelli van, megbízhatóságuk kb. egyenlő, fennttartási költségük is...amelyik jobban tetszik:) Robogók közt egyik sem egy rossz választás:)

2012. ápr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az elsővel.De én mégis valamiért jobban fűződöm az Sr-hez.:P Nem tudom egyébként hogy miért de ez van.:D
2012. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintetek érdemes tuningolni őket h még jobban menjenek? aerox nekem is jobban tetszik mert az sr szerintem túl szép,úgymond csicsás... aeroxra nem kell annyira vigyázni... van egy honda x8rs robogóm, 70es malossi henger van benne,de havonta mentem szerelőhöz furatni.. valami megoldás? ha aeroxba is vennék hengert,azt is havonta kéne furatni?
2012. ápr. 15. 12:02
 4/4 waland ***** válasza:
hát ha nem mész vele havi 3000 km-t, és bejáratod, akkor elvileg egy jó vashengert nem kell havonta fúratni, de a tuningcuccoknak elég rövid az élettartamuk, messze nem tudnak annyit, mint a gyáriak. Valamit-valamiért.
2012. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!