Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek az...

Milyen kocsit vegyek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

VW Lupo 999cm³ benzines VAGY Peugeot 206 1398cm³ dízeles?


Melyik eszik kevesebbet, melyik megbízhatóbb?


Fél milla körül lenne mindkettő.

Más fajta nem jut az eszembe.. Twingo, Yaris és Suzuki nagyon nem jön be.


Még Smart-ra is gondoltam, de automata (nem jó az szerintem), elég drága, és úgy tudom ő is megeszik 5-6 litert..


2012. ápr. 15. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó állapotú Lupo-t nem kapsz 500-ért. 700-800 körül indulnak a jók. Peugeot-nál ez kevesebbet eszik. Olyan 5 liter átlag.


A Smart is megeszi az 5-6 litert átlagban. Az sok? Mennyivel akarsz elkocsikázni? Kikell hogy ábrándítsalak, de ennél alacsonyabb átlag fogyasztású autót nem kapsz.

2012. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet így autóval járni hogy ennyire fukarkodsz pár liter benzinen.Sok más egyéb költséggel is jár egy autó,nem csak tankolnod kell.Szervízek,olajcserék,kötelező biztosítás,súlyadó stb stb. nem a fogyasztás a fő a középkategóriában,
2012. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Lupo lehet hogy kevesebbet eszik, de tudásához képest iszonyat drága és közel sem olyan komfortos mint egy 206-os, bár ha nagy ember vagy egyik sem egy luxuslakosztály, de azért a Peugeot mégiscsak nagyobb kategória, használhatóbb autó a hétköznapokban és könnyebben is kapsz hozzá alkatrészt mint a Lupohoz. Nézesd át azért vásárlás előtt akármit is veszel, de típusként inkább a 206-ra szavaznék. Az 1.1 benzin sem eszik sokat, a nagyobb HDi-k meg a takarékosság mellett borzasztó erősek is, de az 1.4 jó kompromisszum lehet.
2012. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...vagy ott van az 1.9-es dízel a 206-ban ami még nem volt magasnyomású és ha jól emlékszem még csak nem is turbós. Elég ritka, csak a gyártás legelején szerelték ezzel a motorral, de minden egyéb típusban bizonyította tartósságát, szóval tisztességes szervizelés mellett nem sok meglepetést okozhat. Na én egy ilyesmit keresnék a helyedben, ha 500e-ből ki tudod hozni akkor ez lehet a jó választás, pl.: [link]
2012. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Yarist nem is kapnál 500ezerért, max. töröttet, papír nélkülit! Persze ne egyen sokat, de ahogy mások is írták nem csak ez a költség van egy autó után, több mindent is kéne nézni, a megbízhatóság fontosabb mint +1-2 liter benzin.
2012. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lupo.
2012. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!