Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw x5- vélemény? Mennyit...

Bmw x5- vélemény? Mennyit eszik? 3. 0 diesel

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nem eszik sokat, 9-10 liter, de van aki 8ból is elvan
2012. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Városban eszik sokat (bár ahhoz képest, hogy 6 hengeres 3000-es nem vészes), országúton még 7L-ekkel is elmegy, sztráda is (ha nem nyomod ki a szemét) max. 8L.
2012. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha már ilyen nagy autót veszel, miért nem veszel benzinest?

Nincs pénzed üzemanyagra?

2012. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De van pénzem :D :D Azér nem veszek benzinest mert nem szeretem...eddig 20 éven át csak diesel-em volt...Személyes tapasztalat rola van?
2012. ápr. 16. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz a 3.0 dízellel. A motor 510nm-t tud a gm váltó pedig csak 490nm-t bír el... Nézz itt körül: www.e39.hu (bmw klub)
2012. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van pénz, de örülök azért, hogy valakinek jól is megy :)
2012. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Ezt úgy utálom ezt a magyar mentalitást.Dögnagy luxuskocsit akar mindenki,de tankolni már nem akarja :))))

Ha egy ilyen kategóriájú kocsit vesz az ember,akkor lesz.rja hogy mennyit iszik.Ha páváskodni akarsz egy ilyen szép döggel,akkor oda kell magad tenni a benzinkútnál is és kifizetni azt a 60ast rándulás nélkül egy teli tankért(havonta 2-3 x).

Egyszer olvastam egy Porsche Cayenne tulajdonos írását a kocsijáról.azt írta hogy kb 25 liter benzint iszik,de kit érdekel ez a csekélység,amikor ilyen meg olyan a vezetési élménye :)) Hát igen.Az ilyen emberek vegyenek ilyen kocsit.

Meg nem csak a fogyasztása sok,hanem amikor elviszed szervízbe és mondjuk alumínium lengőkart cseréltetsz rajta vagy lámpabúrát,ami tele van elektronikával...

De nem akarok itt okoskodni,nekem is tetszenek,de erőn felül szerintem hülyeség ilyet venni.Uff.

2012. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Olyan butaságokat irtok,hogy az hihetetlen!Azért mert van valakinek pénze nem számít,hogy mennyit költ?Vagy utolsó Te mit gondolsz? Mindenkit érdekel a fogyasztása egy autónak, mondjuk én évi 120.000km-es futásteljesítménynél nagyon is figyelem,hogy mennyit fogyaszt egy autó,mert számít! Ha nem figyeli az ember, hogy mire mennyit fizet nem is lesz annyi pénzed, hogy ilyen autót vehess!


Az X5 egy baromi jó autó, a váltó nyomaték limitje meg szerintem csak pletyka!

A fogyasztásokat jól írtak. Nekem annyi a személyes tapasztalatom, hogy Németországból hoztam haza 3 ilyen autót, szóval igazából nem lehet rá alapozni,de esetleg totalcar népítéletet olvass. Kényelmes, jól megy(bár a 35d jobb), jól fordul, nagy benne a hely, viszont nekem nem tetszik, hogy magasra kell bepakolni a csomagokat a csomagtartóba!

Ha teheted X5 35d-t vegyél!


A140L!Nem jött az email! Mi újság?várom az S képeket!


NICO

2012. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!