Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a negyedik éves...

Nem indul a negyedik éves scevrolet aveo, ráadoma gyujtást autómata szivató megy minden felvillan, de mikor beindítom minden alalszik nem is pöccen be, a motor fölötti valamiből sípoló hang jön, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

mikor kiveszem a kulcsot még mindig sípol egy kattanás és elhallgat

Kétségbe vagyok esve, szerelőig se tudom elvinni, SOS


2012. ápr. 18. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ennél sokkal drágább autóknál is előfordul manapság.
2012. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 pagan ***** válasza:
sok rohadt elektronika....nem csipázom a korunk autóit,én a 90 es évekre esküszöm,így nem igazán lehet meghatározni a hiba gyökerét,próbáld bevontatni valakivel egy szerelőhöz,lehet az is hogy egy apróság
2012. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a fáradságot aki írt,nagyon meg vagyok rémülve, remélem nem lessz valami nagyobb baj, de valahogy meg kéne próbálni beindítani, betolni nem lehet szerintetek?
2012. ápr. 18. 10:56
 4/11 pagan ***** válasza:
az önindító teker?vagy az sem?
2012. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hú azt nem tudom apa majd jön délután és megnézi, de ő sem autószerelő, de szerintem nem, azt honnan lehet tudni hogy teker-e? semmit nem csinál még csak egy pöffenést sem.
2012. ápr. 18. 11:07
 6/11 pagan ***** válasza:
hú,most megfogtál:D,nemtom mihez hasonlítani a hangját az indítómotornak,biztos hallottál már régi vagy haldokló járgányt mikor indítanak,nyüszög kerepelő hang,de nem indul,na,az az önindító hangja,nyilván egy újabb autónál halkabb ez a hang,de ha ezt sem hallod akkor az akksival lehet valami,nekem egyszer olyan volt hogy az egyik saru az akksin minimálisan volt meglazulva,és meg se nyikkant,először érdemes átnézni az ilyen dolgokat mielőtt szerelőhöz viszitek,faterod biztos tudni fogja mik ezek:),hosszan lehetne ezt taglalni
2012. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat de tényleg, semmi hang nincs egyáltalán, de világítás van minden világít- jajj a rádió nem megy -pedig az minig autómatikusan bekapcsol mikor elfordítom a kulcsot
2012. ápr. 18. 11:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg betolni, vagy bevontatni.

Lehetséges, hogy az akku lemerült, és az önindítót nem bírja meghajtani.

2012. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha a világítás jó akkor nem merülhetett le az aksi nem?
2012. ápr. 18. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat.

Az indítómotornak sokkal nagyobb áram kell mint a világításnak. De egyszerűen lehet, hogy az önindító relé ment tönkre, és ezért nem indít. Lehetséges, hogy az önindító ment tönkre. Az is lehet, hogy szálszakadás/testzárlat/vezetékzárlat van valahol, és ezért nem indít.


Próbáld kérj meg valakit, hogy segítsen betolni, vagy bevontatni...

2012. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!