Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MTD fűnyíró traktort mért nem...

MTD fűnyíró traktort mért nem tudom berántani?

Figyelt kérdés
Nos, első indítás lenne, és hiába akarom berántani, nem tudom, megakad vagy nem is tudom...:S TIppek?

2012. ápr. 19. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1.) Olvasd el a használati leírását!

2.) Rakd fel a kést (ha nincs), mert a kés egyben a lendkerékként is működik, anélkül esélytelen az indítás!

3.) Töltsd fel benzinnel és olajjal, megfelelő minőségűvel.

4.) Nyisd ki a benzincsapot, várj 10-15 mp-t, hogy a karburátor feltöltődjön.

5.) A gázkart húzd a szívató állásba, ami valami hasonló mint ez: (/)

6.) Nyomd le a felső kart és húzd meg a zsinórt, de lendületesen!

2012. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Miután feltöltötted olajjal, benzinnel mehet az indítás. Van rajta szivatógomb? Ha igen ezt megnyomod párszor, általában írja hányszor de érzed is hogy oda került az üzemanyag. Ha nincs rajta szivatógomb akkor van egy kis kar amit szivató állásba kell kapcsolni.(Vagy van olyan is amin csak egy kar van ez a gázkar is egyben - azt maxra állítod, ha van jel oda). Majd ha ez megvan akkor egyszer, kétszer finoman kihúzod a berántózsinórt, majd mégegyszer - érzed, hogy egy ponton megakad, onnan kezded aztán intenzíven rántani. Lehet, hogy többször kell próbálkozni, mert ilyenkor frissen nehezen indulnak kicsit.

2012. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Üdv! Ilyen típusu traktor, ha valakinek ismerős:

[link]


És igen, olajat meg benzint is töltöttem bele, gázkar teljesre van állítva, de így sem...néha- néha jobban kiengedi húzni, de utána se semmi...apám külföldön dolgozik,a fű meg már nagy, szóval :S

A gyertyát és a légszűrőt is átnéztem, semmi baja :S

2012. ápr. 20. 12:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva! Valahogy feltámaszotta magát és elindult :D
2012. ápr. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!