Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy töltsek hűtővizet?...

Hogy töltsek hűtővizet? Rózsaszín az eredeti ami benne van-az oké hogy veszek rózsaszínt de mindegy hogy milyen tipus- csak egy picit akarok utántölteni, mert már a minimumnál van

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy neki milyen színű. A fagyálló miatt rózsaszín.

ha veszel bele ionvizet 200ft tétel.. És felöntöd vele akkor is rózsaszín marad... :)

A másik meg hogy a hűtövizet és az ablakmosó tartályt remélem nem kevered össze. Az egyikbe szélvédőmosó kell a másikba fagyálló. És nem baj ha nyáron is van benne fagyálló az nem probléma. Viszont az ablakmosóba ne önts fagyállót mert úgy összemaszatolja az ablakod hogy egy hétig takarítod mire kilátsz rajta úgy ráragad. Abba csak téli szélvédőmosót önts majd télen.

Remélem segítettem....

2012. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fagyállók színe már nem mérvadó, az enyémben például zöld van, pedig ugyanúgy alubarát. Ha nagyon régen volt cserélve, akkor jobban jársz, ha lecseréled az egészet. Ha nem túl régi, és csak kicsi hiányzik, akkor töltsd fel ioncserélt vízzel. Amúgy szerintem bármelyik alubarát fagyállóval keverheted, bár én csak olyat töltök az enyémbe, aminek gyártói jóváhagyása van.
2012. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hűtőfolyadéknak nem szabad CSAK desztvizet tölteni.

A folyadék feladata a korróziógátlás, vízpumpa kenése, és a fagyállóság. Ezt a desztvíz nem látja el.

2012. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!