Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntetett a közter.6000-re...

Megbüntetett a közter.6000-re mert a kocsi kereke rajta volt a járdán lévő vonalon. Az ott lakók szerint Ők tolták rá. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 09:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Igaz lehet. Kérd el legalább 5-6 ember adatait, akik tudnak tanúskodni, és már indulhat is a per. Nem vicc, tényleg. Bemész és panaszt teszel, hogy ezt Te ugyan nem fizeted ki, mert az ellenőrök szemetek voltak. Kérdezd meg, hogyan kell hivatalosan ellent mondani a fizetési felszólításnak.
2012. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha sebességben volt, vagy kézifék behúzva, akkor azt ritkán tologatták, márpedig análkül nem illik leparkolni.
2012. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Kb 5 cm-el volt rajta. Annyit simán csúszik is a kerék. Irtam fellebezést, de elutasitottak, hogy nincs méltányosság. Nem fogom befizetni, tegyék csak át a rendőrségre, ott van méltányosság. Tanuskodni meg a mai világban.....
2012. ápr. 22. 10:11
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Hát a közteresek elég szemét népség szerintem nincsen autós akinek ne lett volna ilyen olyan ügye velük.

ha rám hallgatsz befizeted.Hatezer forint és le van tudva az egész ügy.Legyél Te okosabb,a nyomorultak meg örüljenek.Ha harcolni akarsz,megteheted,de ez egy óriási gépezet,nem fognak megijedni,nem fogják a disznók személyeskedésnek venni csak azt mondják persze ha nem tetszik,tegyél feljelentést.És akkor elindul az ügy,aminek nagy valószínüséggel te leszel a vesztese és addigra a költségek meg valamilyen furcsa magyar módon a többszörösükre fognak dagadni és több hónap sz#rakodás után azt fogod kívánni,bárcsak befizetted volna a majmoknak a 6ezret és már rég túl lennél az egészen!

Ők nem az emberekért vannak,nem a rendért vannak,hanem ellenünk,én is tudnék egy rakás esetet sorolni,gyakorlatilag botlásokért súlyos tízezres bírságokat.Pl egy haverom fölállt a fűre kocsival félórára és megvágták 10 ronggyal PARKRONGÁLÁSÉRT.Természetesen a fűnek SEMMI baja nem lett a félóra parkolásért,ellenben ha mész a városban és látod a lámpánál a koldusokat,azok szabályos és hosszú ösvényeket koptatnak ki a füvesített járdaszigeteken!!!!

Érdekes őket nem büntetik meg!!!!De minket,akik rendesen dolgoznak és nem okoznak kárt azokat azonnal.... ez Magyarország,ahol annak kedveznek aki a legsemmirekellőbb és azt ütik aki a leginkább a társadalom hasznára van.

Légy széleslátókörű,fizesd be és le van tudva,dögöljenek meg.

2012. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de nem fogom befizetni. Köztisztviselő vagyok, aznap azért voltam kocsival, mert 10 órát dolgoztam. Napi kb 5000 ft-ért. Hát hol az arány az 5 cm-ért. Aznap ingyen dolgoztam? Majd a rendőrég eldönti, hogy méltányol-e? Persze a rátolást nem forszirozom, mert nincs rá bizonyiték, tanu meg nem lenne.
2012. ápr. 22. 11:28
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Oké rendben,te tudod.Én Neked drukkolok ahogy szerintem mindenki más is.Majd kérlek írdd meg hogy mi lett az eredmény!Akkor IS ha te vesztettél!

Sok sikert!

2012. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Megigérem, de nem lesz rövid idő, ismerve a hivatalokat. Köszönöm az együttérzést.
2012. ápr. 22. 18:00
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a házelőtt van egy "füves" rész, pont 3 autónyi hely.

Ahol fekete, olajos föld, kavics van.

Még fel, és lehajtó is van, hogy ne a patkán kelljen felmenni. 10 éven keresztül parkoló volt.

És 1 éve naponta 1 autót lebilincselnek mert ide áll.

Szánalmas.

2012. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Na irok, mert megigértem. Áttették az ügyemet a Rendőrségre, és tegnap kaptam értesitést, hogy elismerem-e?Elismertem, és irtam pár sor méltányossági kérelmet. Tegnap fel is adtam, most várok. Majd megirom, mi lett.
2012. jún. 27. 17:56
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
vonal az vonal, kassait is ezért küldték haza. a szabály meg szabály. ha bevan húzva a kézifék akkor 1 centit nem mozdul
2012. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!