Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 2. 0 TFSI GTI...

Volkswagen Golf 2. 0 TFSI GTI Edition 30 DSG-Ez szerintetek jó kocsi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ja
2012. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyenem van csak Skoda Octavia RS II-ben. Hogy ezzel nem fogsz mellényúlni azt garantálom!


Bár én kézi váltóval szeretem, mert az autómata nem igazán illik egy sport autóhoz,de ízlések és pofonok!?


kb 8 liter fogyaszt országúton, és 11-12-t autópályán tartósan 200 feletti tempóban úgy, hogy én nyomom neki becsülettel.


Ha akarsz rajta még tuningolni lazán lehet 400 lovasra, nem is kell hozzá sok pénz és komolyabb beavatkozás.


csak:


APR turbo, APR benzinpumpa, APR leömlő, kipufogó, lefújószelep, APR intercooler, egy jól megírt program rá, meg érdemes ilyenkor már komolyabb fékeket beletenni. Ha igy találok olyan autót aki lenyom annak általában már minimum 15 milliós címke lóg az oldalán.



Sok sikert hozzá, minden alkalommal borsózni fog az egész tested amikor csak odalépsz neki,ezt garantálom!


NICO

2012. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot kérdezni...miért ne lenne jó kocsi? Illetve mihez képest? Egy 1.2-es kotlához képest biztos jó kocsi. Egy STI Imprezához képest nem.
2012. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Leonban próbáltam manuális váltóval, hát meglepett! Elég brutál, tetszett nagyon.
2012. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!