Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125/50 Ezt hogyan?

125/50 Ezt hogyan?

Figyelt kérdés

A kérdés:

Több hirdetésben látom hogy 125/50 motort árulnak. Láttam olyat hogy a vázban is 50ccm van, idomokon is feltüntetve az 50köbcenti.


Ha megállít a yard ellenőrzés céljából és kiderül hogy 125ös a motor milyen büntetést szabhatnak ki?


Továbbá tegyük fel kiderült hogy 125ös, vázban 50ccm van. Hamisításért lecsuknának? Vagy mi történne ilyenkor?



Ha nektek A1-es jogsitok lenne, ti vennétek 125/50 motort?


Köszi!



2012. ápr. 23. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém vezetni 50 es és 125 ös RS-t is. Nehéz egy motorról annyit mondani h jó e vagy rossz e. Én japán párti vagyok, mindenesetre tetszett az rs125 nagyon megy, igazából ha 125 ösből akarsz nagyon erőset akkor ez egy jó választás ár/értékben.


2 haveromnak volt 125 ös, 1nek 50 es. mind a két 125-össel voltak gondok. egyikkel: kuplungcsere 3 évesen + power szelep. másikkal csak power szelep. 3 éves motorn kuplung csere az nem "előny". de nem egy ilyen hibával találkoztam olasz motoroknál.


Az Rs áraiban nem vagyok otthon de jó vételnek tűnik. (mondanám h ne gondolkozz 2 üteműben, de gondolom szempont a teljesítmény :) )

2012. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igazából dilemmában vagyok hogy nagyobbat vegyek-e vagy sem.


Erre lenne pénzem+névre iratom és ennyi.


Nagyobb motor esetén 300felett kezdődnek az árak (250-400ccm) +névre iratás+jogsi különbözet ami azért így összesen bőven meghaladja a jelenlegi tartalékaimat.


Előzőleg Cagiva Mito -t hajtottam csak azt hittem hogy tudok nagyobbra cserélni de tévedtem. Maradok a 125ös kategóriánál.


Egyébként 30-35.000Ft hogy a nevemen legyen a motor?

2012. ápr. 24. 13:42
 13/14 A kérdező kommentje:
Visszatérve az előző motoromra elég sok dolgot kellett kicserélni benne. Legalábbis nekem ez volt az első "nagyobb motorom" és nekem soknak tűnt. Egy szezon alatt majd 100ezret ráköltöttem. Persze ezek között volt kopó alkatrész is ami pont nálam lett csereérett...
2012. ápr. 24. 13:45
 14/14 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi az átíratás... de ha ennyi a keret akkor talán még ez a legjobb választás, ha váltós gyorsasági kell. esetleg honda nsr, de azok ritkábbak és drágábbak azt hiszem...
2012. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!