Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a végsebessége egy...

Mennyi a végsebessége egy tuning mentes Simson S51B motornak?

Figyelt kérdés

Bízom abban hogy tudnak menni 55-60 al.

Néztem neten de nagyon nem írja:|

Amúgy megéri egy ilyen motort venni?Vagy már teljesen elavultak?

Ha nem éri már meg légyszíves mondjatok egy-két Nem olyan drága VÁLTÓS(!!) mocit.Természetesen 50ccm-re gondolok.:P

Előre is köszi a válaszokat.



2012. ápr. 25. 16:17
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Volt Simsonom, 1986- ban vásároltam teljesen újan, 0 km-rel. Amikor a legjobb formájában volt, akkor sem tudtam soha kihozni belőle 65-nél többet, pedig az enyém jól volt hajtva. 15 évig jártam vele a 10 km-re lévő munkahelyemre aszfalt úton.Beálltam 50km/h-ra , akkor ment a legszebben. 55-nel már rázni kezdett. 60-nal már kényelmetlen volt vele motorozni, az egész motor rázkodott. 65-ig lehetett feltornázni, de itt már szét akart esni, sok volt neki.


Teljesen kizárt, higy egy Simson 70-80-nal menjen tuning nélkül. Én újan vettem, bejarattam, asztalt úton használtam állandó 50km/H sebességgel, mégsem tudott többet mint a 65.

ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!