Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szerelőnél volt a kocsim, szokásos szerelésen esett át vezérmű csere, gyertyák, levegőszűrő stb. Mióta elhoztam a szerelőtől nem minden nap kb 2 naponta történnek ilyen események, hogy ha beindítom a motort ugrál föl le a fordulatszámmérő és a motor is 300 és 1500as tartomány között. Állok a lámpánál zöldre vált indulnék el és hirtelen nincs erje a kocsinak tövig nyomom a gázt és semmi a fordulat is leeseik, aztán hirtelen meg megjavul és kilő mint 1 rakéta, ez menet közben is előfordul érzem hogy elmegye a motor ereje elpuhul a pedál aztán visszajön az ereje. Visszavittem a szerelőhöz természetesen akkor nem produkálta ezeket a jelenségeket, rádugta a számítógépet leellenőrízte nem talált hibát, ment a kocsival egy kört, ő semmit nem vett észre, mert akkor nem csinálta ezeket. Arra tippelt hogy valami dugulás lehet. Molnál szoktam tankolni azt mondta probáljak ki más benzint és ha akkor sem jó akkor át kell mosni a rendszert. Több éve molnál tankolok és nem tapasztaltam ilyet, tehát szerintem nem a benzinnel lehet a baja. Mi lehet a probléma, gyújtás? Szerelő azt mondta az is rendben van. Tanácstalan vagyok, Válaszokat előre is köszönöm.

2012. ápr. 26. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs az az ember aki ennyiből megmondja ,hogy a te autódnak vajon most mi lehet a baja,

max tippelgetni lehetne,hogy talán ez,vagy talán az

2012. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyújtókábeleket lazán rakta vissza. Esetleg a levegőszűrőnél valami probléma van, eltömődött valahol. Ami okozhatja ez még a pillangószelep szorulása az injektorban. Túl sok koksz miatt leragad, megáll egy pozícióban és emiatt meghülyül az autó.
2012. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remélhetőleg nemrakta el a vezérlést 1 foggal
2012. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a legjobb az, ha visszaviszed a szerelőhöz, és egy alapos szájba rúgást követően megcsináltatod vele. minél hamarabb, mert ha elrakta 1 foggal a vezérlést, vagy vmi nem jól húzott meg,és később mondjuk elvágódik a vezérmű szíj/lánc egy olyan jó 100as tempónál, ott halsz meg. ezekkel nem szabad játszani, hogy majd megjavul. egyébként főtengelyre tippelek, de lehet elektronikus hiba, vagy befecskendezés. írd le milyen autód van, mert nem minde1 h egy 1000 éves rozsdakupacról van szó, amiben 3 henger megy a 4ből, vagy egy zsír új verdáról
2012. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!