Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora munka egy kéziváltó...

LILI 1 kérdése:

Mekkora munka egy kéziváltó leszerelés egy peugeot 505 -ön? Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
egy váltót alapbol se 1 perc leszedni, nemhogy egy francia autóbol, elég nagy munka
2012. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Féltengelyeket kikötni, elektronika ki, motor ki, stb., gyakorlatilag szét kell bontani az egész elejét, minimum egy nap.
2012. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elejéhez nem nagyon kellene nyúlni, mivel ez hátsókerekes. Elektronika sincs benne.A kardánalagút, és a kardán miatt kérdeztem, hogy mekkora meló.

Ha valaki csinálta már a tipust, akkor meg tudná mondani, hogy a difit is le kell-e venni, a kardán miatt?

2012. ápr. 27. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
A motor bontása nélkül akkor sem nagyon fog kijönni, arra ne számíts, tartom amit mondtam, egy nap rámegy.
2012. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te szedtél már le ilyet? A difit is le kell venni, vagy elég csak a kardánt?
2012. ápr. 27. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrét típust nem, de hátsókerekeset elég sokat, általában lejön a diffi is. Én mindig leszelem, ha már bontok akkor átnézem azt is.
2012. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Akkor ez zsebbenyúlós lesz:-(.

Hátha jön valaki aki javított már ilyet ezen a tipuson.

2012. ápr. 28. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!