Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány évesen vezettetek először...

Hány évesen vezettetek először autót, úgy hogy csak te ültél a kománynál és mindent te csináltál,?

Figyelt kérdés
mert sok olyanról hallotam már hogy pl az apjának az ölébe ül a kölök és úgy csinál egy két dolgot, de nem ilyenre gondoltam hanem hogy hány éves korodban vezettél autót?
2012. ápr. 28. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13 azthiszem.
2012. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13 voltam, egy Opel Astra F, az utcánk végén. Másnap pedig egy Suzuki Ignis. Sünmentes hely, hála istennek. Kéthavonta járnak egyszer.
2012. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én 10 éves voltam, bár autóban nőttem fel és a koromhoz képest mindig magasabb voltam, végül 2 méteresre sikeredett megnőni:)

Apámmal vezettem, Ő tanított meg és 10. életévem végefelé vezettem egyedül egy Opel kadett 1.8 Benzines autót, majd amikor azzal már nagyon jól ment akkor az Opel Omegánkat, aztán már minden véges autót meghajtottam:D Mindegyik autó kézi váltós volt és nem sokszor fulladtam le vele, valahogy éreztem a dolgot első pillanattól fogva.


hát ez már 15 éve volt, szép is volt:)


NICO

2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
véges=céges,bocsi:)
2012. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11-12 éves koromban
2012. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én most 13 éves vagyok, énis 12 évesen vezettem először, persze nem forgalomban
2012. ápr. 28. 20:51
 7/18 anonim ***** válasza:

10-11 éves koromban még apám ült mellettem, aztán 12 éves lehettem, amikor már "kiloptam" a javításra váró autókat egy-egy köre!

:D

2012. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

16 évesen, mielőtt megszereztem volna a jogsimat. Kis forgalmú parkolóban.

Nem akarok senki felett ítélkezni, de nem véletlenül van hivatalosan is életkorhoz kötve.

2012. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én nem életkorhoz kötném, hanem valami komolyság vagy intelegencia teszthez.

van aki 14 évesen már forgalomban megállná a helyét, van aki 80 évesen se, mert komolytalan barom.

de ez a 17 év szerintem korrekt valamennyire.

Amúgy én voltam az aki azt irta 11-12 évesen, egy másik kérdésnél már leírtam, kb. abban az időben vezettem teljesen egyedül úgy hogy nem ültek mellettem, de azt tudom hogy 14 évesen mehettem először a liazzal póttal, amikor más gyerekek kb. elkezdenek simsonnal futkozni, netán autóval a hegyvégbe.

és nem lettem rossz ember, közben jogosítványom is lett.

2012. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Huhh én itt most gáz leszek, de 20 éves voltam, mikor először és tök egyedül vezettem autót. Jah és az a sajátom volt, amit a jogsi megszerzése után egyből meg is vettem. Sajna apa nélkül nőttem fel és ez kimaradt. De nem érzem hátrányát. Egy balesetem se volt a másfél év/40 ezer km alatt.
2012. ápr. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!