Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezettetek már automata...

Vezettetek már automata váltós kamiont?

Figyelt kérdés
Én eddig csak hagyományosat vezettem. Milyen rakottan a menettulajdonsága, fogyasztása, emelkedőn, hogy viselkedik. A típust is leírhatjátok.
2011. jan. 27. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

nem vezettem

mert nem kamionozok

mert 12 éves vagyok

2011. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na látod mivel nem vezettél nem is kellett volna rá válaszolnod te kis okos:D
2011. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek piros kéz!
2011. jan. 27. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt hozzá szerencsém. MAN

Ha megszoktad a manuálist akkor halál. Nehezen vált állandóan felez, kis fokozatban. De ha belendülsz vele akkor nagyokat kapcsol. Szerintem eltúlozták az alacsony fokozatokban a váltást.Teljes terhelésnél nem tudsz lendülettel nekimenni a dombnak mert mikor már erölködik akkor kapcsol, ellenben én mindig a domb alján dobok vissza egy felet, hogy nagyobb fordulattal kezdjen. Itt ez nekem nagyon furcsa volt.

Dugóban araszolgatni, kanyargós úton, istenkirály.

Egybevéve meg lehet szokni... nekem először furcsa volt de utána megszoktam...

2011. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. jan. 27. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez változó, minden márkánál más! pl.: A VOLVO i-shift je állitólag jó, de a daf é lassu... ki kell próbálni, egyébként a legtöbbnél a fogyaszás jobb, és mivel van szekvenciális váltási lehetőség is, lehet kézzel is vezérelni.
2011. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen az alsó 3 fokozatot...
2011. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én még nem kamionozok

de,annyit hozzá szolnék,hogy automata váltós kamion nem kéne:S(mondjuk,autóba se)

kézi+felezős(mint a man-okba 8+felező) tökéles lenne nekem:)

2011. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly automataváltós Volvoval jártam. Szar volt mert nem tudtam vele normálisan menni. Volt olyan hogy csak ráléptem és már ment 80al is, máskor meg nyomtam neki mint valami elmebeteg és az istennek nem akart menni. A fékről inkább ne is beszéljünk. De meglehet szokni.
2011. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem mindkettő jó.

Meg kell szokni.

2012. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!