Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
BMW 316i Compactom van, és az lenne a problémám hogy ma este átmentünk a szomszéd 10km re lévő városba, leálltunk a parkolóba zenét hallgattunk és alapjáraton hagytam menni a kocsit hogy az akkumlátort ne szívja le a nagy erősítő meg a mélyláda...és egy 20perc után amit sosem csinált amióta meg van, elkezdett füst kiömleni a motorháztető felől, gondolom a hűtővíz...és amikor arrébb parkoltam alatta ki volt folyva valami nagy tócsa nem tudom ez mi a fene lehetett de eléggé meg ijedtem.Vártunk egy jó órát aztán haza jöttünk, ismét elkezdett füstölni, megnéztem a víz szintet kb az alján volt utántöltöttem és vártam jó fél órát, aztán a hőmérő visszaállt középre de amikor hazajöttem ez kb 500méteres szakasz ismét elkezdett felfelé menni és füstölni.Mi lehet a probléma?A füst nem a hűtővíz töltőtartályától jött hanem egészen fentről a motorháztető jobb felső sarkánál kb...valaki értelmes választ ha tud megköszönném...
2012. ápr. 30. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szétment a hengerfejtömítésed.

Átfolyik a víz a hengerbe.

Öntsd fel a tartályt vízzel és ne tekerd rá a kupakot.

indítsd be és röfögtesd meg kicsit a motort ,közbe figyeld a vizet a tartályba. Ha nyomja kifelé a betöltőnél akkor tuti hogy az a baj.

2012. ápr. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy túlmelegedett a motor hogy nem kapott menetszelet és kilyukadt a hűtővíz cső valahol a nyomástól. BMW nek sok baja nem szokott lenni. Amúgy meg nem sok értelme van alapjáratot tartani mert nem tölt vissza annyit a generátor kis fordulaton ,mint amennyit leszív az aksiból.
2012. ápr. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A vizet nem nyomja ki, de a vízből eltűnt egy jó adag amikor észre vettem hogy füstöl és a kocsi alatt egy bazi nagy tócsa lett.A gőz a kocsival szemben állva jobb kéz felől a szélvédő alatt valami csőből jöhet vagy passz...
2012. ápr. 30. 05:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Döntsd már el, hogy gőz vagy füst!
2012. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Való színűleg nem bírta szombat esti városban rajolós boyracer használatot:)
2012. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hajtani az autót már bocsi, nem azért vettem hogy széthajtsam és elárulom amióta nálam van ku.va sok pénzt öltem bele és kb olyannak mondhatom mint amik manapság gurulnak az úton pár ezer kilométerrel.De egyébként meg a kérdésemben oda is írtam hogy mi közben történt ez szóval nem tudom milyen kocsikázásról beszélünk.
2012. ápr. 30. 10:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam én, hogy hajtod. A boyracer autóknak egyébként jellemzője, hogy a tulajdonosaik rengeteg pénzt ölnek bele.
2012. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mégiscsak le tudtad írni rendesen a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__291..

:D

2012. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kivered?...
2012. ápr. 30. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Tipikus boyracer minden szavában komolyan.
2012. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!