Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dellorto 17,5? Sziasztok...

Dellorto 17,5? Sziasztok Olyan problémám van, hogy a motoromat (Top Trophy 70ccm), egyszerűen nem tudom beállítani.

Figyelt kérdés
Elősször is kezdeném ott, hogy a fogyasztás kb 6-7 liter, és fogalmam sincs, hogy a karburátoron mit lehet még állítani. Már mindenféle beállítást próbálgattam. Most per pillanat, a súbertű közepére van téve a kis zéger, és a levegő egy fél fordulatra van kinyitva, . Magas fordulaton jól megy a motor, de alacsony fordulaton, elsősorban kanyarodásnál, majd gázadásnál olyan érzés, mintha csak horkolna. De ha újra felpörög, onnan megint megindul. Nagyon megköszönném, ha tudnátok tippeket, ötletek adni. Esetleg fúvóka méretben, vagy bármiben, csak hogy kitudjak indulni valamiből. Előre köszönöm.

2012. ápr. 30. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredeti dellortód van vagy másolat?

Amúgy ajánlom figyelmedbe a [link] fórumot, szerintem több hozzáértőt találsz.

2012. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm:)


Ahm eredeti dellorto.

2012. máj. 1. 09:41
 3/3 frequency ***** válasza:
Magas fordulaton jól pörög alacsony fordulaton hörög vagy nehezen megy akkor sok brenyát kap.Zéger legfelső állásba,alapjárat beállít.Ha így is hasonló akkor kisebb főfúvóka kell bele.
2014. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!