Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogyan döntenétek?

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Van három autó ami közül kellene választani. Első Skoda octavia vrs 1.8T motorral 12 éves 150.000Km, VW golf IV 150.000km 1.8T 13 éves, Dacia Logan 2008 , 85 lóerős dízel motor 18.000 Km. A három autó nagyjából ugyanaz az árakategoria, csak nem tudom eldönteni, mert ugyebár csalogató az erős benzinmotor, de zavaró az autó régisége és a drága szervizelés. Ti melyik autót választanátok ?

2012. ápr. 30. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem RS Octavia II-m van. Ezek után csakis RS-t vennék! Megbízható kényelmes, megy mint egy vadállat, hihetetlen jó a váltókiosztása!
2012. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha vagyánykodni akarsz egy Zaporozsec-presztízsű autócsodával és nem zavar hogy ez paradoxon, akkor az Octavia.

Ha szívesen olvadsz be a tömegbe mint egy szürke egér, esetleg vaj van a fejeden és el akarsz tűnni akkor vegyél nyugodtan Golfot.

Ha arra kell az autó hogy eljuss A-ból B-be és tojsz mindenki véleményére akkor a Logan.

2012. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem utolsó sorban lehet vele nyaralni menni (inkább száguldani) 3 bicikli a tetőn, csomagok, utánfutón 2 motor és simán toltam le a népet 150-160-al:D

Persze nekem nem széria se a motor, se a fék és futóműrendszer.:)

2012. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-3-4 válaszoló ugyanaz voltam:D
2012. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én így látatlanba a 4es golfot mondanám csak jókat halottam róla, meg amúgy nem is olyan kicsi az.
2012. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy turbós motort ne vegyél, csak akkor ha rallyzni akarsz. (egy plusz alkatrész ami elromolhat, és nem is olcsó mulatság) Ha nekem kellene választanom, talán golf.
2012. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi 6 on begyurodtunk egy logan ban és kimentünk a mezöre vele extrém terepen ami romániában erdélyeben vagyis csikban van. érte is az alját de kivitt, nem érte maradandó nyom vagy kár az autót. traktornak is megfelel lehet utána kötni a szénás szekeret.
2012. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyértelmű a logan!

olcsó a fenntartása, a legöregebb példány is 8 éves, nincs rozsda, megbízható, és a külseje sem ronda.

2012. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!