Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes golyós ülésvédőt...

Érdemes golyós ülésvédőt venni az autóba, ahogy melegszik az idő?

Figyelt kérdés

A legnagyobb hőségben persze a légkondi a legjobb, de ha nincs annyira meleg, és elég csak lehúzni az ablakot, akkor érdemes ilyen fagolyós ülésvédőt venni, hogy az ember háta azért ne izzadjon bele az ülésbe?


Van valakinek ilyenje? Mi a tapasztalatod vele? Kényelmes ülni rajta? Megéri venni ilyet?



2012. máj. 1. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak nem bőr ülésed van, sztm. nem oszt, nem szoroz.

Egyébként én vennék - szép is, meg frissíti a vérkeringést is.

Gyak. nem érzed, hozzászoksz. Izzadás kérdésben pedig nem releváns..

2012. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kiflitolvaj ***** válasza:
Szerintem ilyen golyókon csak a mazochisták érzik jól magukat. Nekem kb. 15 éve egy taxiban volt "szerencsém" ilyenen ülni. Szörnyű volt.
2012. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha először ülsz, akkor valóban furcsa, netán egyenesen "sz*r" lehet...

de hozzászokik az ember...- ezért is írtam, hogy megszokja, onnéttól pedig egészséges is...


Olyan mint a futás: első hónapok szenvedés, de utána már vágyik az ember a mozgásra, sőt...

2012. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még megfontolom.
2012. máj. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!