Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defektet kaptam itthon, és a...

Defektet kaptam itthon, és a szomszéd város 10km re van, át menjek úgy vele?

Figyelt kérdés
Nem tudok mást csinálni, át kell mennem lyukas gumival...lesz valami baja?
2012. máj. 2. 12:17
 1/8 anonim válasza:
73%
A felni biztos nem fogja értékelni, autóról vagy motorról van amúgy szó?
2012. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi azt el felejtettem, autóról lenne szó.
2012. máj. 2. 12:23
 3/8 anonim válasza:
100%
10 km az nagyon sok így. Ne menj. Amúgy mi van a pótkerékkel?
2012. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz, tönkrevágod a gumit - ha még menthető - és a felnit is és ha rendőr meglát még jól le is reszel.
2012. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy centit se menj defektes kerékkel! Tönkre vágod mint a felnit, mint a gumit, aminek szétmegy az oldalfala. Én 100 métert mentem vele, és meglátszott rajta. A guminak biztos halál 10 Km..
2012. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Hol a pótkerék????
2012. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön egy pótkereket.
2012. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

A legegyszerűbb egy pótkerék lenne, de persze kicserélted volna ha lenne...

Lehet kapni olyan olyan spray-t (új autókban ilyet láttam), amit befújsz a szelepen, gumiréteget von belülre, felfújod és mész tovább (persze utána nem árt elnézni egy gumishoz).

Ha tegyük fel nincs semmid, egy spannál vagy mucsaröcsögén ahol egy autó sincs, de neked haza kell menni, akkor felfújod a kereket, beleállsz vmi vízbe, ahol buborékol ott a lyuk. Beleteszel egy facsavart, megint felfújod teljesen, hazamész, a gumit ha lehet megcsináltatod, ha nem, akkor veszel másikat (persze kettőt, h egy tengelyen két egyforma legyen).


Apum kamionozott, belement egy nagy csavarba amit ki akart szedni. Persze ahogy megmozditotta a levegő elkezdett kijönni. Visszacsavarta teljesen, felfújta, Olaszországból hazajött, majd itthon szólt, hogy cseréljék ki.

2012. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!