Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999es suzuki 600as gsx-r...

1999es suzuki 600as gsx-r vagy 2005ös hyosung gt 600 r? melyiket érdemes venni, és miért? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a Hyosung nincs olyan izmos mint a GSX-R, de inkább azt venném, ha ugyanannyi lenne a 2 gép. Csak fiatalabb jóval, és nem olyan rossz az a Hyosung! Teljesen oké.
2012. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de csak megvan az oka hogy egy 2005ös motor ugyan olyan árban mozog mint egy 98 körüli.csak azt kéne tudni hogy azért mert egy megbízhatatlan ...,vagy mert félnek tőle az emberek és nehéz eladni mert ismeretlen!?
2012. máj. 2. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem megbízhatatlan. Elég jó. Van olyan mint egy Suzuki. A Naked SV-re hajazó modell kb ugyanaz is, csak kis eltérés van köztük. Valahol olvastam, hogy a Suzukival dolgoztak együtt ezek az emberek akik most a Hyosungot tervezik stb.



"A legfrissebb német tesztek szerint a 2012-es injektoros 650-es Hyosungok felértek a nagy testvér és a bázis modell,

a Suzuki SV650 minőségi szintjére, de mégis egyéni stílusúak maradtak. "


"A gyerekbetegségek elmúltak, a Hyosung felnőtt, de az ára nem nőtt vele együtt, a legjobb ár-érték arányú új motor a piacon."


Én bevállalnám szíves örömest a Hyo-t :)

2012. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a GSXR-t venném! Valóban Jó a Hyo is,de a gixer mérföldekkel jobb szerintem!
2012. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát... ha a GSXR patent lenne és kb egy árban volna a kettő akkor én is azt venném... de nem jellemző ez. Akkor meg inkább a jó Hyo mint a GSXR.
2012. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egy árban vannak csak nem egy idősek!99 gsxr hyo meg 2005ös.akkor csak azért ilyen olcsó mert félnek tőle?vagy mert a gsx-r az mégiscsak gsx-r?
2012. máj. 3. 18:59
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz döntés lesz ez azt hiszem.mert a hyo egy szép modern motor külsőre de viszont vékony míg a gsx-r egy szép széles motor nagy tankal ami miat fickósabb rádőlve is és mindenhogy.érzed hogy motor van a lábad közt nem bicigli!
2012. máj. 3. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
hát most már a te döntésed... te tudod. én a hyo-t venném. ennyi...jobban nemtudok segíteni, meg a te motorod lesz nem az enyém
2012. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TOMAtm ***** válasza:

A gsxr mellett szól h el tudod adni.a Hyót nem.azért ennyi az ára.

a gsxr sor4es motor 18ezret is pörög = használtban ált szarrá vannak hajtva,féldöglötten adják el.

a hyónak vannak gondjai:1 -szarfosokádék generátor-szervizeléskor cseréltesd le egy normálisra a feszszabályzóval együtt.

2: a szürke vázasakra jellemző a szelepszárszakadás -garanciában cserélik kortól függetlenül.

a gt650r V-motor ami 11ezernél leszabályoz,nehezebb megölni elvileg.én a hyót venném(van is egy GT650em különben,jövőre veszek egy sor4est ezt pedig megörökli a barátnőm).

Am a hyo ugyan az kb mint a suzuki SV650.A suzuki és a hyosung tulajdonosa ugyanaz a S&T társaság.

Még annyi h a koreai nem kínai!a Hyosunk a koreai rendőrség hivatalos beszállítója.egyátalán nem rossz motor,csak nincs reklámozva -szar a hazai márkaképviselet hozzáállása.

2012. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!