Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt mennyire...

Forgalmi vizsga előtt mennyire komoly a műszaki rész?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h elindulás elött el kell végezni a napi 1.elindulás előtti vizsgálatot (fék, kormány, kerekek, villágítás...) Mennyire komolyan és részletesen kérik a vizsgabiztosok?
2012. máj. 3. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen el kell végezni. A vb-k 90%-a kéri is.

Az, hogy mennyire veszi komolyan nyilván vb függő. A legtöbbjük azért annyira véresen nem, csak kíváncsi, hogy tudod-e mit és hogy kéne ellenőrizni.

2012. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
háát nem tudom, nálam legutoljára azt kérdezte h miket ellenőrzök. Fék, kormány, fényjelző berendezések, és gumi abroncs állapota. Az is igaz h motoról volt szó, de azt se kellet el mondanom h mit és hogy, csak fel kellet sorolnom. Autónál már más, ott rendesen kérték, és mindent el kellet magyaráznom, de ez nagyon VB függő.
2012. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem másodjára sikerült levizsgázni, első vb. csak az irányjelzőket és a féklámpát kérte ellenőrízni, a második pedig mindent :D egyszer gyakoroltuk oktatóval, nem sokat jegyeztem meg belőle :S:D vizsga előtt kértem, hgoy mutassa már meg megint, de a vb már a kocsiban ült xD odamentünk egy másik oktató kocsijához, és azon mutatta meg gyorsan xD nem volt gáááz :D de sikerült :) Azon nem fog múlni a vizsgád sikeressége. :)
2012. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!