Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E. Ü vizsga mennyire komoly?...

E. Ü vizsga mennyire komoly? Bukott ott már meg vki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, én (haha!).

Később kiderült anyám ismerőse volt a vizsgáztató EÜ-s, akkor "bevallotta", hogy nekik X embert kötelezően meg kell buktatni naponta és ha aznap a nap elején mindenki viszonylag jól szerepelt akkor a nap végén be kell hozni a lemaradást...


Amúgy a vizsga maga nem nehéz, de nem lehetetlen rajta megbukni ha nem tanulsz.

2012. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor én egy éve csináltam elég komoly volt. Aki velem volt bent srác őt megrántották, mert nem tudta rendesen befújni a levegőt a babának. Nekem viszonylag könnyű volt, így átmentem.
2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Itt Kecskeméten mindenki átmegy , ahogy belépsz a terembe oda adod az irataidat és még el se kezded a mondanivalód máris töltik ki a vöröskeresztes igazolványod. Az kell hogy mondjam az oktatás színvonalához képest így az igazságos itt . (2x2 óra : abból a negyede elcsalva ,fél órán keresztül privát dolgok kibeszélése aztán a maradékon találomra tanítanak valamit)
2012. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: Bp-n, a Mester utcában előttem bukott egy lány, de tényleg nagyon nem vágott semmit - se a mesterséges lélegeztetés, se az elméleti kérdések nem mentek neki. Nem tudom, van-e kötelező buktatás, de a látják hogy rászántad az időt a készülésre, akkor szerintem átengednek.
2012. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A forgalmi vizsgához képest gyerekjáték az E.Ü vizsga.
2012. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-4 éve még gyerekjáték volt. Szintén a Mester utcában egy arab srác volt velem, kicsit nehezen értette a nyelvet, nem nagyon tudta megoldani a feladatokat. Az oldalfekvést rajtam mutatta be, de úgy, hogy magamtól lefeküdtem ahogy kell:)


Most ismerősök elmondásaiból úgy szűrtem le, hogy nehéz.

És már tényleg odafigyelnek, hogy valamennyire képben legyél, és tudd, hogy mi a teendő.

2012. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor én csináltam 2 éve akkor voltunk kb100-an. Kijött egy fickó a teremből és mondta hogy "megemelték a vizsgadíjat 300FT-al ezt most kp-ban kell fizetni" Mondanom sem kell, hogy senki sem bukott meg...
2012. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tavaly nyáron vizsgáztam.

vicckategóriának mondható az egész, csak a pénzbeszedés, mert ha most megkérdeznének valamit csak annyit mondanék hogy 104 mentők, semmi mást nem tudnék.

ha a bukásokat kérded, én nem tudom, de ismerettségemből ég nem huztak meg senkit

2012. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudtam, de látták, hogy "akarom" :D Aztán jólvan, szegény gyereken könyörüljünk.
2012. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az egész jogsiszerzésből az elsősegélyt szerettem legjobban.. (moped)


Vizsgán amikor bementem, az előttemlévő srác még mondta a sokk tüneteit.. Amikor én sorrakerültem, a vizsgabiztos csak kérdezte, hogy ezt a jelenséget hogy hívjuk..mondtam, hogy sokk..

A másik tételem az volt, hogy előttem megy egy motoros, és a jó amgyar aszfalton hasraesik, 20 métert repül, az árokban landol..Mit tennél? Mondtam, hogy semmit, hívom a mentőket, nem nyúlok hozzá, hátha gerinctörése van.. Erre a vizsgabiztos visszakérdez, hogy mi van akkor, ha jön a cunami.. Persze rávágtam, hogy hívok még pár embert, és tálcafogással elviszem a helyszínről..


A vb-úr egy kb. 70 éves bácsi volt, nagyon bírtam.. Végig poénkodott, nagyon nagy arc volt! :D (Szhely)

2012. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!