Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez megéri ennyiért?

Szerintetek ez megéri ennyiért?

Figyelt kérdés

sztem nagyon megéri nem eszik sokat szép is..??



[link]


2012. máj. 3. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a nem sok fogyasztásban . szerintem a 10 litert, ez is bepuszilja városban. Ha jól látom klima nincs benne, abs nincs.

Ami esetleg pozitívum, hogy nem kereskedés árulja,7 éve egy tulaja van, és a két légzsák.

Ami miatt nekem nem szimpi, a tuning. (tunning=gumifüstölés, padlógáz,...

2012. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem volt 1.6 slx(az 101LE) octaviam 10-14L, de tényleg szét van tuningolva hajtották is rendesen meg a km se kevés

én nem venném meg!

2012. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fel nem fogom, hogy egy 75 lóerős vackot mi a fenének úgy feltuningolni, mintha legalább 2-3 száz lőerős lenne. Én biztos, hogy nem venném meg. Nem azért, mert esetleg szét van hajtva, mivel szerintem nincs, hát 75 lóerőt egész egyszerűen NEM LEHET hajtani. A másik meg ennyiért Audi A6-ost is kapsz, ha kicsit jobban körülnézel.
2012. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lámpákkal meg a matricákkal nem lenne akkora baj, mindenki úgy barmolja össze az autóját ahogy akarja, ez nem tuning, lehet hogy motorikusan meg egy gyöngyszem a külső ellenére is. Szépnek persze nehezen mondható, nagyobb baj viszont hogy telibe van fújva mindene, elég sanszos hogy azért mert megtörték már korábban.
2012. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...de az is lehet hogy mivel nagyecsedi valami cigányé és ő csinálta ilyenre a nem létező ízlésének megfelelően.
2012. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha olcsó tuningra gondolok, nekem kb 17,5-25 éves kölykök jutnak eszembe friss jogsival. Ami eggyüt jár azzal hogy diszkó előtt, buszmegállónál, (ahol persze vannak csajok) zene csutkán, gumifüstölés, ezután egy tiszteletkör, aztán replay.

De abban az esetben ha a haverok, plusz csajok a kocsiban vannak , ez a jelenség hatványozódik. Nem tudom hány éves a tulaj, de ha 18-25 között van, akkor lehet következtetni a motor állapotára. és akkor még nem is említettem az országúti közlekedést (na most megmutatom) De persze, ez nem törvényszerű.

2012. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 17:24 vagyok

persze vannak kivételek nekem a az octaviámban csak családtag ült |magányosfarkas| ,akkor voltam 19,

21F

2012. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy nem törvényszerű.

Neked egyébként, tuningolt a gép?

2012. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja hülye kérdés. bocs

tárgytalan.

2012. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!