Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sepia ZZ milyen robogó?...

Suzuki Sepia ZZ milyen robogó? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 leszek, első motornak lenne, mert Simsont nincs türelmem állandóan szerelni.:S Mennyire megbízható, miket kell figyelni vásárlásnál? Mennyire könnyű szerelni? Tényleg 4 ütemű? Mennyit eszik? Első mocinak jó lesz? Ha csak pár kérdésre válaszoltok,már az is nagy segítség, mert még totál kezdő vagyok!

Köszönöm a válaszokat!:)



2012. máj. 7. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 ütemű. tárcsafékes, nem rossz kis gép. 55-60 a vége. fogyasztása passz. sztem max 4 liter de akkor már kopott.
2012. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. máj. 7. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Morini blokkos, az egyik legelcseszettebb konstrukció
2012. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent?
2012. máj. 8. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Suzuki,honda ezekhez drága minden,piaggio,ill yamaha olcsó kat:piaggio zip(praktikus gyors olcsó)yamaha jog,yamaha bws(a bws olyan 80_100 körül van ,ennek nagyon jó út tartása van,csak gyárit ajánkok(többet leírok neked ha érdekell)
2012. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia, hát érdekelne, mert éppen vásárlás előtt állok.:) Még a Keeway Hurricane 50-et és a Motowell Magnetet nézegetem, abból is a 2T-t és a 4T-t
2012. máj. 9. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:
egyik sem!!! olcsó húsnak híg a leve az kinai jójó képről de nem tartós:D,Amit ajánlok az a yamaha jog,bws,piaggio zip,malaguti f12, 4ütembe drágák vannak gonolom 100 alatt akar vásárolni, higgye el :) én csak jót akarok!Yamaha bws terepen is jó akár pecázni nagyon erős!És a kátyúkat megse érzi!Esőben ha jó gumi van rajta egyáltalán nem sétál!mint a többi robesz! Ha tuningolni is akarsz a későbbiekben akkor a piaggio zipet ajánlom
2012. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak segíteni próbálok,várj öszig és találsz occó pézé a te elképzeléseidnek való robogót. Én nem hallgatam senkire és első robónak vettünk egy szép kinézetű belülről tákolt Hondát 1 hétig ment :( 60Ezer volt
2012. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia! JOG-ok azok már minimum négy pizzafutárkezében megfordultak,olyat nem veszek. A BWS-en gondolkodom. Tudnál róla írni vmit?

Köszi!

2012. máj. 11. 14:20
 10/14 anonim ***** válasza:

igen!bocs hogy késve már lehet vettél robogót:)Yamaha bws!Jól gyorsuló ha jól be van állítva kerékre álló erős maszív idomzatú,kátyukat meg nem érző robogó!Imádni való kinyírhatatlan!!!Csalódni nem fogsz vele!Olyat vegyél ami mind rugásra mindt önindítóra pöcre indul!és HIDEGEN!Fagasd a vevőt, mond hogy értesz hozzá szét szedheted e hogy belenézhes és ilyenkor ki bukik van e valami baja!Hátránya nincs csomagtartója a spirit verziónak a sisaktartósak drágábbak az bws ng néven áruljáűk:)egyszóval nagyon fasza,Ha jó gumi van rajta esőben is nagyon stabil!nem sétál!:)

[link]

Nekem ilyen volt a sárga:)

2012. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!