Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap kezdem a rutint, van...

Holnap kezdem a rutint, van valami, amit érdemes lenne tudnom az első óra előtt? Eléggé parázok.

Figyelt kérdés
Jó, gondolom azért van az oktató, hogy mindent megmutasson, de esetleg jó lenne átnéznem valamit a KRESZ-ből vagy hasonló? Még életemben nem vezettem autót, nagyon félek, hogy béna leszek....
2009. jún. 24. 19:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem annyi elég, amit az elméleti oktatáson elmagyaráztak. A többit meg majd a rutin pályán elmodják. Biztos, hogy béna leszel, hiszen ilyen helyzetben mindenki béna. Majd belejössz.
2009. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fölösleges parázni. :)

Azt javaslom, hogy elméletben tudd, hogy hogy kell sebességet váltani, elindulni, megállni, meghogy mit is csinálsz amikor benyomod a kuplungot. Tulajdonképpen ennyi. A rutinpályán igazából nem lényeges a KRESZ és a vezetéselmélet sem, ott csak manőverezési feladatok vannak, konkrétan 9 db.

2009. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rutinpályán a KRESZre még nem nagyon lesz szükséged. Bízd magad az oktatóra! (Nem tudom, hogy milyen oktatót választottál, de ha türelmes, az jó.) Sok sikert!
2009. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, nyugtatgatom magam, mert ha aggódom biztos rosszabbul fog menni. reméljük azért valahogy menni fog és egy időután belejövök
2009. jún. 24. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A kocsis rutin nem vészes. Én akkor ültem elöször kocsiban és elsőre átmentem a vizsgán pótóra nélkül.
2009. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na, meg volt az óra:) kicsit döcögősen indult, de a végére egészen belejöttem, hnap lesz a következő, reméljük egyre jobb lesz:P
2009. jún. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!