Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson SR51N, segítség kellene...

Cast kérdése:

Simson SR51N, segítség kellene. Elmegy az ereje. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Meg lett fúratva,őszintén szólva nem tudom mekkorára, nem nagyon értek hozzá szerintem csak javítottak rajta ugyan is csak gyűrű lett cserélve a hengerfej nem. Azelőtt még egyszer sem nyúltak hozzá. Össze lett rakva, csapágyak, tömítések a blokkban ki lettek cserélve. Minden maradt az eredeti rajta. Egy rúgásra indul, jó az alapjárata, megyek vele 1-2 km-t és egyszer csak elmegy belőle az erő. Ha rajt ülök már nem bír el, full gázon is csak "dadog" ha elveszem a gázt leáll. Utána nem indul el amíg le nem hűl. Gyújtás be lett állítva, több karburátort is kipróbáltam(valamelyikkel kicsit tovább megy), tranzisztor új. Már ötletem sincs, valaki segítsen! köszönöm..
2012. máj. 8. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet nem lett szimering cserélve,vagy ha lett,akkor rosszra,nem füstöl?
2012. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A gyertyát megnézem.. Hát nem mondhatnám hogy füstöl.
2012. máj. 9. 18:45
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg is néztem, a gyertyára 260 van írva..
2012. máj. 9. 18:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor sokat kap. Egy kétütemű motornak nem szabad csak simán rúgásra indulnia. Akkor jó, ha gyújtás nélkül szívatóval rárúgsz egyet, majd gyújtással szívató nélkül másodszor beindul. Télen vagy nagy hidegben persze érdemes 2-3szor is rárúgni szívatóval, mielőtt a gyújtást ráadod. Állíts a súberen, esetleg tegyél bele kisebb fúvókát. Ja és ellenőrizd a szívató gumipogácsáját a karbiban, ha elérett, repedt, stb. akkor onnan is szopkodja a benzint, ami nem jó. A gyertyának pedig 5-10 km megtétele után szép őzbarnának kell lennie, ha világos vagy fehér, keveset kap, ha fekete, sokat.
2012. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen megnézem majd a gyertya színét néhány km megtétele után, megpróbálom helyesen beállítani..
2012. máj. 10. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!