Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia Scarabeo 50 2T...

Haaat kérdése:

Aprillia Scarabeo 50 2T elveszti a fordulatot, miért nehéz indítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Életem első mocija megvan! Pedig majdnem 30 vagyok. Vannak vele gondok, és elég különösek! Reggel szívatóval indul, bár nem könnyen. Viszont ma aki Pesten látott egy robogóst 20al döcögni, az én voltam és utólag is bocsi. Elindult lelkesen aztán csutka gázon lassult...30-20-15-5 és megállt...a Körúton álltam fél órát akkor már elindult és 20al döcögtem végig a sík terepen. Elértem valahogy a Farkasréti temetőig,és onnan lejtő jött...na ott ment 60at már, aztán a sík terepen is újra 40-50...ez mi a túró, mi okozza? Robogós akitől vettem, szerinte a kipufogóban van valami lerakódás és az miatt megy ilyen furán. Most pl se önindítóra, se rúgásra nem indul. :( Vagy lehet hogy hossza sújdosásra elindul...mi a baja szerintetek?

2012. máj. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Karburátort, üzemanyagszűrőt pucold ki elsősorban.
2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy az elöző irta,de ha már a karbi környékén jársz leellenörizném az automata szivatót müködik-e rendesen,mert a leirtak alapján/hidegen indul, melegen nem megy és leáll/szivató problémára utal./tul sok üzemanyagot kaphat/
2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú srácok, ilyen gyors válaszra nem számítottam köszönöm!!! :))


Valami szerelési útmutatót hol találok? Mert mint írtam ez az első mocim. :)


Hát most perpill hidegen se indul. Se rúgásra, se önindítóra.

2012. máj. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!