Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia Leonardo 125-ösöm...

Aprillia Leonardo 125-ösöm van két hónapig nem használtam tegnap indítottam volna, az önindító teker azonban semmi reagálás, nem indul mint ha üres lenne a tank?

Figyelt kérdés
A gyertyát kiszettem letakarítottam szikra van fainul. Kaptam olyan infót hogy a bal oldali légcsövet ami hátra megy a kerék meletti fekete légszűrős dobozhoz lekell szedni és befogni és akkor indul elvileg, hát úgy sem volt jó. Valakinek ötlet hogy birnám beröffenteni?

2011. nov. 5. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
El van dugulva a főfúvóka. Hogy lehetsz ilyen sügér?
2011. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kis motorok nehezebben viselik a hideg éjszakákat. Nekem is volt Leonardóm. Ami a karbihoz csatlakozik levegőszűrő...annak az oldalát vedd le. Fújj be egy kis hidegindítót ( csak egy másodpercre , mert 100% alkohol és száraz!) Mondjuk te fújod és egy haver közben önindítózik. Ha igényli akkor egy kis gázt húzz rá. De a megoldás mindenféleképpen a hidegindító lesz!


Nálam is volt ilyen probléma....Egy kis hidegindító spray ( 1000 ft max ) és indítás. Ha nem indul akkor megint egy kis spray és indít...


(Ha belefújod a fél dobozzal , ne csodálkozz ha lenyomja a hengerfejet a robbanás! Tehát veszélyes! Keveset használj!)

2011. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megoldódott a probléma hidegindítóval? Nekem is ugyan ez a probléma emrült fel önindítozik de nem indul a motor.
2015. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!