Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 50-es Yamaha aeroxom,...

Van egy 50-es Yamaha aeroxom, elég jól megy sportkipufogóval, de túrákra nem elég az ereje.70-es hengerrel sztetek el lehetne menni vele nyáron 1-1 túrára?

Figyelt kérdés

Sportkipufogó van rajta, szal nagyjábol kiadná az erejét a henger, de nem tudom hogy pl egy emelkedő mennyire fogná meg 70-esen.

Cseréljem le 100-asra vagy 125ös sr-re?

Mit ajánlotok?

Anti-robogósok kiméljenek.


2012. máj. 9. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A 70-es henger is illegális, ha csak M-es vagy B-s jogosítványod van...

Ajánlani csak azt tudom, hogy szerezz minimum egy A1-es jogosítványt, akkor vehetsz egy 125-ös motort. Azzal már el tudsz menni túrákra, de csak akkor, ha nem sietsz sehová:)

2012. máj. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tunningolni meg gányolni semmi értelme, ha kevésnek érzed - főleg, hogy egy nagyobb hengerhez nem csak kipufogót kéne cserélni, hogy ne hulljon szét idővel....


Vegyél egy 125-öset helyette, olcsóbb és jobb megoldás.


De túrázni 250 ccm alatt szerintem ígyse úgyse lesz alkalmas, mert gyenge. Egy bölcs barátom nekem anno azt mondta, hogy 40 LE alatt ne vegyek motort ha ki akarok menni a városból, mert ahogy ő mondaná "fel sem egy a hegyre". És nagyon is igaza volt.

2012. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem akarsz jogsit csináltatni,vegyél egy 125 cm3 motort,ami 50 cm3 elmegy.Tuningolni nincs értelme semmit.Vegyél pl. Piaggio Sferát 125 cm3,haverom 5 éve ilyennel jár,50-esként használja,már igazoltatták jópárszor,és nem zargatták.
2012. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!