Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Mint robogóról vélemény...

Yamaha Mint robogóról vélemények (régebbi szériáról)? Középmagas ember elfér rajta kényelmesen?

Figyelt kérdés
175,5cm magas vagyok, nem vagyok megas se alacsony. Elférnék egy Mint-en normálisan? Azt látom képekről, hogy még egy átlag robogónál is kisebb, bár lehet optikai csalódás. Egyébként mennyit fogyaszt és mennyit megy?
2012. máj. 7. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
170 vagyok. 150 km után már sok volt de amúgy tűrhető:) a vége 60 km/h ,3,5L/100 km. én imádtam soha semmi baja nem volt.
2012. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 waland ***** válasza:
A mint mérete ellenére meglepően kényelmes robogó, kiválóan van rajta eltalálva a lábtér. Viszont mivel már kimondottan ritkának számít, a joggal nem egyező alkatrészek viszonylag drágák hozzá. A legnagyobb baja, hogy kicsi a kereke, és már majd mindegyiknél rossz a lengéscsillapítás (a felújítás kb. 16000 Ft). Az enyém felújítva 2,5-2,7 között fogyaszt, cserébe nem megy, legfeljebb óra szerint 60-at, valójában inkább 50-et (gps-el 52 a vége lejtőn, ott már kihagy a gyújtás), lassan gyorsul, viszont ki megy a világból.
2012. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!