Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb kárpit...

Tibike 1995 kérdése:

Melyik a legjobb kárpit tisztító? Az autónknak a ülései nagyon koszosak olaj foltok vannak rajta és semmivel nem sikerült ki tisztítanom.

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nem tudom hogy ilyet honnan lehet szerezni, de egyik barátom egy busztársaságnál dolgozik és a buszosoknak van vmi kárpittisztító gépük ami rohadt sok dzsuvát kiszedett az én üléseimből és kárpitjaimból, javaslom vidd el valami autótisztítóba hátha van ilyen gépünk
2012. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Vanish szőnyegtisztító még a beszáradt ondófoltot is kiszedte az ülésből!

:D

2012. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ecet a legjobb és a legolcsóbb. Puha kefével,ne szivaccsal tisztítsd. Nem csak a foltokat szedi ki,de visszaadja a kárpit színét is. Előtte porszívózd ki a kárpitot. Minden szőnyeget,kárpitot nagyon régóta ecettel tisztítok.
2012. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem lesz utána kicsit büdös a kárpit?
2012. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az ecet szaga gyorsan elpárolog,ha nyitva hagyod a kocsi ajtajait.
2012. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyánk van.Árulnak olyan tisztítószert,ami a kölyökkorban előforduló baleseteket tünteti el.Ennél hatásosabb,illatosabb még semmi sem volt,pedig 1-2 dolgot már kipróbáltunk....S az otthoni szőnyegből is nyomtalanul eltüntet mindent.Legyen az kávé,olaj,tej,sár stb.
2012. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6- os válaszoló melyik az a szer?
2012. máj. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!