Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma? Mi a...

Mi lehet a probléma? Mi a megoldás? Renault mégane központi záras autó ha meleg van nem zár be! Számítógápre lett kötve az azt mutatja h mindegyik zár jó. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

A véleményem csak annyi, hogy francia... olyan mint a mese, hol jó, hol nem. :(

Mellesleg nekem is Megane-om van, de én ilyet még nem tapasztaltam.

2009. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahh fene... csak mert a horváth nyaralást ugye nem a kocsi mellett karom tölteni :(
2009. jún. 25. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt megértem. És ha kulccsal zárod be az ajtót? (Oké, megértem, hogy ez nem megoldás hosszútávon, csak jobb, mint nyitva hagyni a kocsit, pláne külföldön.)
2009. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kontaktos. Próbáld meg, hogy kánikulában viszed szervizbe, és amikor nem működik, akkor nyomják rá a gépre.
2009. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nah igen csak a probléma még az h ez még nem a távirányítós központi hanem kulcsos....
2009. jún. 25. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor próbáljátok a "klasszikus" módszerrel zárni horvátban. Lenyomod a pöcköt, és az ajtó bezárva.
2009. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ok, hogy a számítógép kijelzi, hogy jó.De a mechanikai hibát nem tudja kijelezni.Meleg hatására valami bedagad.És ezt nem fogja kijelezni.Lehet valamelyik műanyag alkatrész csinálja a grimbuszt.Ezt megtalálni naon sziszi-fuszi munka.Egy autószerelő.
2009. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is meganom van. és a vezetőoldali hátsó ajtó(bal hátsó) nálam is sokszor nem zár le. de érdekes belülröl a müszerfali ajtó zároval bezárodik. De kulcsal sokszor nem. Mindig megkell nézzem lecsukodott e. többi zár jó. Ez valami megane betegség.
2010. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!