Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóhoz milyen sisakot...

Robogóhoz milyen sisakot válasszak?

Figyelt kérdés
Zárt, nyitott, esetleg krossz? :) 50-es robogóhoz lenne, nekem a nyitottak tetszenek, csak azoknak a védelme azért nem olyan mint a zártnak, viszont a zárt meg már nekem túl 'zárt'. Na aki így este, elsőre megérti az előbbi mondatomat, annak pirospont! :)
2012. máj. 11. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

válassz, egy német rohamsisakot.

az elég strapabíró, és szellős a nyári melegben.

plusz, egy napszemüveg, és büntethetsz.

2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zárt sisak. Vagy plexi nélküli cross, de ahhoz kell egy szemüveg is. Nem kellemes ha a platós ifa felveri előtted a kavicsot, vagy jön egy darázs hatvannál az arcodba.
2012. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]

Nekem ilyen van, az elsők közül a kék. :)

2012. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sisakot nem divat hanem rendeltetés szerint választunk. A szín és forma szerintem másodlagos. ( persze nem kell ronda sisakot venni )

Krossz sisak? Minek neked az robogóra? Szerintem teljesen felesleges. Én személy szerint a nyitott ( jet ) sisakokat nem igazán javaslom - egy bukta és szó szerint felkopik az ál.

Sisakra annyit költsél amennyit szerinted a fejed megér magadnak.

2012. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolut támogatom az utolsót!


Pont annyit költs sisakra amennyit szerinted a fejed ér. Annál egy fillérrel se többet.


Egy robogóval ugyan úgy le tudod fejelni 50-el az útpadkát vagy el tud ütni egy szabálytalan autós 80-al egy jobbkezes utcában. És akkor nem fogja az aszfalt kérdezni, hogy speedmotor? úúú akkor te most nagyot esel - jaaaa robogó? Akkor csak egy kis horzsolás...

2012. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laki98 válasza:
Amilyen neked tetszik nekem nyitott van
2012. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!