Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen költségek vannak még...

Milyen költségek vannak még egy használt motor vásárlása esetén, ha csak egy adás-vételi szerződésem van?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben láttam ahol szépen le volt írva egymás alá, csak már nem találtam meg, ezért érdekelne. A motort szeretném rendszámoztatni, ha nem lenne rajta.


-Új forgalmi

-új törzskönyv

-új rendszámtábla

-Eredetiség vizsgálat

-Átírás

-Kötelező biztosítás


Nagyjából ezek maradtak meg a fejemben. Ezen felül van még amit ki felejtettem??

Aki tudja ezeknek a tételeknek az összegét, az írja le nekem. Köszönöm.



2012. máj. 12. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Új rendszám?
2012. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ha rendszám nélkül veszem a motort akkor kell rá az is, vagyis szeretnék, és gondolom azt is ki kell fizetni, mert azt nem hiszem h ingyen lenne.
2012. máj. 12. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi ami kell.. más mi legyen még?!
2012. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mint írtam h ezek maradtak meg a fejemben és azt hittem h kifelejtettem valamit, nem voltam benne biztos azért kérdeztem
2012. máj. 12. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Na várj, mi is a helyzet azzal a motorral? Ilyen "125-ös, de 50-ként volt használva"? Azt már nehezebb újrarendszámoztatni. Mert ugye a biztosítónál ugyanazon alváz- és motorszámra nem lehet két különböző kategóriás biztosítást kötni. Szóval legkésőbb itt lebuksz. De szerintem előbb is, mert okmányirodában is fognak kérdezni kínosakat, ha nem vigyázol. Vegyél eleve rendszámosta, az a tuti!
2012. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen dologról van szó. Sok motornál ott van h okmány nélkül, és arra kellene rendszám mert ugye a legtöbbjén nincs, ami meg alapból rendszámosak azok elég drágák, sajnos.
2012. máj. 12. 23:06
 7/9 TOMAtm ***** válasza:
100%

mondom mi kell hozzá:

Eredetiségvizsga : 17000

Új forgalmi : 6000

Új törzskönyv : 6000

Forgalomba visszahelyezési díj: 3-12000 (attól függ hogy kérve lett a kivonatás vagy csak kivonták)

Vagyonszerzési illeték : KW-ra van ha jól tudom 550 FT 1 KW,de itt is vannak lépcsők,a kevés KWos asszem kevesebb pénz.(nekem a 650esre 32000 -ft volt)

Biztosítás: 7-35000 -keress a neten egy kalkulátort,és töltsd ki

Műszaki -ha nincs rajta - :ez olyan 15-20000 nem tudom pontosan.

nagyjából ennyi jut eszembe hirtelen.nekem a 650esre közel 100 ezerbe volt és még kapok egy átirási büntetést is mert a vásárlástól számított 15 nap(nem munkanap)-on bellül nem irtam át.

2012. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TOMAtm ***** válasza:
100%
Ja meg a rendszámigénylés olyan 8000FT
2012. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves utolsó :) ment a zöld.
2012. máj. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!