Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt motor vásárlásnál...

Használt motor vásárlásnál biztosítás kötés, ha már volt balesetem, hogyan?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy nagy motort. A kérdés az lenne hogy mivel tavaly volt nekem kismotorral balesetem amiben én voltam a hibás. Ezért mikor megakartam kötni a biztosítást, bepipáltam hogy volt károkozás 2011-ben,de itt kéri a rendszámot (a károkozó járműét)ami ugyebár nincs(kismotor),de anélkül meg nem enged tovább.Ha arra megyek hogy nem okoztam kárt akkor természetesen megtudom kötni,de gondolom ez úgy nem lenne szabályos.Hogy oldható ez meg?
2012. ápr. 1. 07:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy lesz a jó, hogy bejelölöd a "nem történt károkozás" opciót. Amíg nem viszel nekik bonus-malus igazolást úgyis A0-ba tesznek. Aztán majd amikor a biztosító lekérdezi az adatbázisból, akkor majd módosítja a besorolásodat, ha egyáltalán benne leszel!

Abban sem vagyok biztos, hogy a segédmotoros kerékpár beleszámít-e a bonus rendszerbe.



Egyáltalán az akkori biztosításod terhére történt kár kifizetés?

2012. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!