Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet egy méretre igazított...

Lehet egy méretre igazított német rohamsisakban, mellette védőszemüveggel segédmotort vezetni, mert at hallottam, hogy nem muszáj a plexites sisak csak akkor legyen szemüveg?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen formájú, milyen színű, vezethetsz szemüveg és bármiféle szemvédő nélkül csak sisakban HA a sisakban van jóváhagyási jel. Ha nincs, akkor nem használhatod mint bukósisak, akármit is csinálsz vele.


A jóváhagyási jel egy kör, benne nagy E betűvel és egy számmal. A szám lehet egy vagy két jegyű, a jóváhagyó ország kódja.

2012. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát, ha vettél a piacon egy II. vh-s sisakot, abban nem motorozhatsz. Vannak Ilyen Német mintára gyártott sisakok, abban motorozhatsz.
2012. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, hogy plexi legyen a sisakon, csak az a feltétel, hogy bevizsgált, minősített motorkerékpáros bukósisak legyen. Ha a német rohamsisaknak van E minősítése és ez fel is van rajta tüntetve, akkor használhatod szemüveggel.

(de kétlem, hogy lenne neki minősítése, mert nem bukósisaknak készült)

2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elképzeltelek amint német rohamsisakban,hegesztő szemüvegben ülsz a motoron.....Elkapott a röhögő görcs .........
2012. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pagan ***** válasza:
én láttam már több ilyen csókát rohamsisakban motorozni és fekete kendővel az arcán mint a ninják,persze nem kismotorral,hanem chopperrel,én nem nevettem rajta,szerintem eszméletlen jól néz ki
2012. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De azok a sisakok szabvány Eu-s sisakot, nem egy német acéllemezből készült bili, ami eséskor többet árt, mint használ.
2012. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pagan ***** válasza:
amit én láttam elég közelről az egy ütött kopott német rohamsisak volt ez biztos,méghozzá belvárosban piros lámpánál
2012. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!