Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Nem kényelmetlen...

Motorosok! Nem kényelmetlen (ha pl. napi rendszerességgel motoroztok) a ruházat gyakori fel- és levétele? Illetve nagy melegben nem izzadtok bele?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, ha valaki autó helyett motort használ, nem "gátolja" őt valamennyire a ruházat a hétköznapjaiban? Megéri ilyen apró kellemetlenségek árán is motorozni?


Aztán ott van a téli pihenő is, amikor autóba ül. Nem rossz, hogy kénytelen letenni pár hónapra a gépét/gépeit?


A végére egy komolytalan kérdés: ha valaki motorra termett, szinte ez folyik az ereiben - mi van az első randival? :) Így megy a lányhoz is?



2012. máj. 13. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:

De, kényelmetlen, de sajnos ez van, a védelem mindenek előtt.


De, rossz letenni a gépet, de meg nem őrültem, hogy megfagyjak rajta télen :)


És ha olyan a lány miért ne? Ha meg nem olyan akkor autó.

2012. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kiflitolvaj ***** válasza:
Nekem van ruhából kifejezetten nyári, de nagy melegben a dzsekit leveszem és csak a protektor ing van rajtam, így ki lehet bírni. Első randira csak akkor menj motorral, ha a lányt is be tudod öltöztetni megfelelő védőruhába, nélküle 1 métert se vidd. A barátnőmmel Korzikán is voltunk úgy, hogy egy s***gel lenyomtuk és nem nyafogott:) Egyébként én leginkább túrázni szoktam, a mindennapokban pedig zavar egy kissé a beöltözés, cuccok hurcolása és csizmában slattyogás, ha valamit el kell intéznem.
2012. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a motoros öltözetem egy bőrbakancs, bőrgatya, és egy bőrkabát alatt kimerül. Amúgy engem nem zavar. Inkább az zavar, hogy cipelnem kell mindenhova a bukót.
2012. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Motorzni minden körülmények mellett megéri! :) Én megszoktam a motoros cuccomat,szeretem is viselni.

2. De,ezért is utálom a telet....

3. Igen anno 250-es ETZ vel mentem randira is!

2012. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Motorozás nem egy közlekedési fajta, mint az autózás. Ez egy életérzés.

Természetesen ezzel együtt jár a veszély, ezért a lehetőségekhez képest védekezni kell, leginkább ruházattal. Ha jól választasz méretet, fazont, akkor kényelmes a ruha, tehát nem teher az öltözködés. A melegben pedig még a lovak is izzadnak, így a motoros is.

Telente van időd az élmények felidézésére, valamint legjobb időszak a szervizelésre is. A szíved majd' megszakad, ha a fűtött garázs mélyét nézed, de eljön a tavasz és indulás.

A komolytalan kérdésre komoly válasz: A nők 99%-a imádja a motort, motorosokat. Egyfajta dominancia tükröződik a ló és lovasa látványából. Én sem értem, ne kívánd, hogy megmagyarázzam. Pisálnak utána.

2012. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kényelmetlen le-fel venni. Ez egy "rítusként" fogható fel nálam :D Kimegyek, kitolom a motort, beindítom és addig kicsit melegszik még fel nem öltözök Utána irány motorozni.

Nagy melegben rossz benne lenni, mert megállsz egy sorompónál pl. és annyi idő alatt elég rendesen meg lehet benne izzadni 30fok körül :S :D


[link]


Elkerülhető lett volna ezek a sérülések, ha van rajta ruha... Muszáj felvenni... Ő is "csak" 25-el ment és szépen elintézte az aszfalt.


Téli ,,pihenő" az egy kínszenvedés. Amint 7-8 fok lesz megyek is egy kört. Ne tudd meg milyen rossz az. Szívesen mennék most is, de elég rossz idő van. Na szombatig bírjam ki, utána hajrá :D


Randira is így mennék, ha lesz valamikor :-) Imponáló lehet egy lány szemében, az biztos. Főleg, ha nem egy kis robogóval vagy ilyesmivel jelensz meg előtte :)

Mióta nagyobb motorom van azóta sokszor látom, hogy megnéznek fiúk-lányok, párok is :D

2012. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tán buksz a motoros fiúkra? :P Azért vitetnéd magad, mi? Te kis potyautas :DDDDD
2012. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindenhova motorral akarok menni! Ha meglátok egy tesót aki huzza gázt és én gyalog vagyok vagy autóval én a motomra akarok ülni és hajtani. Télen is elővenném amikor lehetséges persze nem vágnék le vele nagytávot de ismerkedni a csúszós utakkal szuper jó habár mostanában nem nagyon havazik és jó az idő csak hideg van. Veszélyes a hideg felkell rétegesen öltözni és melegitett ruha, markolat fütés, ülés fütés mind hasznos extra. Én letettem a motrot egészségügyi gondok miatt de október utolsó napjáig motoroztam aztán most alszik-pihen letakartam ne porozdójon de én előveszem minnel hamarabb nem akarok várni a nyárig. Csak egy kis Jawa 210-sel megyek nem gyors 52 körüli a végsebessége, de megbecsülnek a nagyon mert látják rajtam felszerelésben, öltözékben nem viccelődök :) vannak motoros ismerőseim egyre több és örülök, hogy megismertem őket és ők is örülnek van még egy olyan mint én egy kis mopeddel nyomulok. Mindenfele sok kilómétereket. Motoros ruhám nincs de mindig felvagyok öltözve, hosszúnadrág nyáron is. Hosszúújju is kell nyáron, bőrkabát melegvolt nekem 35f okban kis motoron, nagyobb lesz meglátom, mi lesz de valami szelőzős pulóver kell. Szandálban, rövid nadrágban, rövid újjúban nem motorozunk! Már engem ismernek egy páran, feltünő jelenség vagyokk az én kis komoly Jawa 210-mel, kinézetre, akkor a bukósisakom jellegzetes Sons Of Anarchy Kaszás jelkép matricával, vércsoportommal, arcmaszkommal. Büszke vagyok az én kis Vasamra. Lányhoz is vele mennék ha csak ő lenne. De egy 125cm3 chopper az menő lenne készülök arra is
2015. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!